yazarların bugünkü mutluluk nedeni - blog sözlük

yazarların bugünkü mutluluk nedeni

 • kimsenin aramaması.
 • evlilik teklifimin kabul edilmesi swh
 • bir güzelin kahve falında çıkmak (bkz: swh)
 • Haftalardir kendimi fiziksel olarak o kadaaar gucsuz hissediyordum ki tuvalete gitmek, yemek yemek bile iskence gibi geliyordu.
  Ama bugun yaklasik bes (5) hafta ustune ilk kez spor yaptim. Mutluyum, cok mutluyum, cok cok mutluyum. İnsanin vucudunu kullanmasi, kendisini hissetmesi gibisi yok. Saglam olan her uzvum icin sukurler olsun.
 • gerçekten keşke her gün için özel bir mutluluk nedeni bulunabilse dediğim ama şu zamana kadar da hiç entry girmediğimi görüp içten içe üzüldüğümü fark ettiğim başlık.
 • Aylardir bekledigim bir sey oldu bugun.
  Ha bi' deeeeeee ingiliz edebiyatindan butsuz sartsiz direkt gectim yaaa bunu her yere yazasim herkese anlatasim var allahim ne buyuksun sukurler olsun ben bile ing edebiyatindan gectiysem her sey icin umit vardir yeeeey.
 • ta 2012'de bir forumda tanıştığım ve çok da sevdiğim bir arkadaşımla ilk kez buluştuk. buluşmaya ilk karar verdiğimizde ikimizde acaba rahatsız edici sessizlikler falan yaşanır mı diye tedirgin olmuştuk ama hiç de öyle olmadı. adeta 40 yıldır arkadaşmışız da her gün görüşüp konuşuyormuşuz gibi rahat ve samimi geçti, bayağı sevindim buna :')

  5 saate sırasıyla pizzayı, müzeyi, çayı, tatlıyı, kayalıklarda yürüyüşü sığdırdığımız için yorucu ama bir o kadar da keyifli bir 5 saatti. keşke bir 5 saatimiz daha olsaydı. gerçi yine yetmezdi ama olsun.

  öyle işte canım sözlük, forumlardan nerelere. forumlar ölmüş olabilir ama kazandırdıkları arkadaşlıklar baki.
 • haftalardır "şehir dışına gitmek istiyorum gezdirin benii" diye yalvarıyordum neredeyse, bugün sonunda emelime ulaştım :) deşarj oldum, süpersonik bir enerji yüklendim veee (5dk sonra uyudu)
 • (bkz: saçına kayan tel tokasını taktığım sarışın bepli kız çocuğu) çok farklı bir duyguydu ya. fırsat bulunca anlatacağım.
 • yeni bir kitaba başladım
 • Proje hocamın asistanı. Bugün teslimde hepimizin uykusuzluğunu görüp heyecanımıza ortak oldu. Günlerdir uyumadığımızdan sorulan sorulara anlamsız cevaplar versek de güler yüzlü karşıladı bizi. Moral verdi. Maketlerimizle dalga geçti azdxccf. İyiki bu proje grubundayım. İyiki tanıdım hocalarımı. Keşke okul bitene kadar proje dersime girseler. Neyse böyle konuşuyorum ama inşallah kalmam projeden saxsxcx
 • sebepsiz bir mutluluk var içimde sözlük. aslında sebepsiz değil; mülakatı atlattık, aöf vizeleri bitti, 23 nisan kutlamasını yaptık, sisteme kitaplar notlar ve devamsızlık girildi, o çok istediğimiz sınıf panomuzu da aldık. aöf finallerine çalışmak için önümde Allah'ın izniyle hiçbir engel kalmadı. finaller 26 mayısta. yani 1 aydan fazla zamanım var. bu sürede güzelce sakin sakin çalışırım diye düşünüyorum. bir de bu aralık kitap falan okumamalıyım. finallere hazırlıkta en büyük imtihanım kitaplarla olacak. eğer elime bir kitap almayıp boş zamanlarımda aöf'e çalışırsam inanıyorum ki yüzümüzün akıyla mezun olacağım bu sene.

  bugünümüze çok şükür sözlük. bazı şeylerin çözümlenmesi için arı gibi ortalığı velveleye vermek değil, sabır ve teslimiyetle zamanının gelmesini beklemek gerekiyormuş. aslında dönemin başında aöf kpss mülakat ve okul hepsinin birlikte üstesinden nasıl geleceğimi düşünüyordum kara kara. ama bakın az biraz sabır, Allah'ın yardım ve inayeti ile teker teker hepsini savıyorum.

  her şeye rağmen hayat güzel martavalları okumayacağım, merak etmeyin. sadece siz işi Rabbinize bırakırsanız, yani teslimiyet, o (cc.) sizin yerinize hakkınıza en güzelini nasip ediyor. bunu anlatmaya çalışıyorum.

  bendeniz, sosyaliize ablanız. hepinizi çok seviyorum. selamlar, saygılar :)
 • herkez tatildeyken işe gidiyom diye acayip mutsuz durağa geldim.
  ama nasıl mutsuzum,ölüyom mutsuzluktan.
  burnumda akıyo.
  bizim duraktaki kedi geldi yine, salak üşümüş, mırıldana mırıldana geldi yanıma, ceketim yarım açık, uzandı içine baktı, yer beyendi, atladı içime, kıvrıldı yattı.
  2 dolmuş kaçırdım, hala uyanmıyo salak.
  zar zor seve seve uyandırdım, ısındı da, geldi koynuma sürtündü, teşekkürünü etti, ben dolmuşa binene kadar oturdu bekledi.
  tüm neşemi yerine getirdi eşek kafalı, dönüşte mama alıp gitçem yanına. (bkz: swh)
 • 6 ay sonra sürpriz yapıp ailemi görmeye gidiyorum. İnşallah unutmamışlardır beni. *
 • Düşündüm, düşündüm ama bulamadım
 • (bkz: üç günlük mini bayram tatili)
 • Proje hocamın asistanı. Haftaya proje teslimim var ve ben projemi hocalarıma gösterip fikir almamıştım yarın da kritik almak için son günüm. Asistan olan hocama mesaj atıp yarın müsait olup olmadığını sordum o da asıl hocaya yönlendirip eğer müsait değilse okula gelebileceğini söyledi. Ve yarın sırf kritik alabileyim diye okula gelecek. Okulda bir işi olmadığı halde. Ya sen ne tatlı ne düşünceli adamsın be.
 • birkaç saat önce birdenbire hadi neneme yaş günü yapalım dedik herkesi çağırdık bir saat içinde gelebilen geldi, ev doldu. neneme birkaç tane pasta aldık mumlarla donattık, üflerken o kadar mutluydu ki görmeniz lazım. yaşlılar da tıpkı çocuklar gibi oluyor derler ya nasıl doğru. çocuklar gibi şendi. sayesinde bizde deli gibi eğlendik. alzheimer da neymiş, yaşlıları mutlu etmek her zaman çok kolay.
 • hasan söylemez'in hayata yolculuk kitabını kazanmış olmak.
 • uzaklardan gelen bir paket : ) ve onun içinde yazan küçük notlar :D
/ 10 »