whatsapp kullanmamak

4 entry daha

  • yaklaşık 1.5 yıldır özgür yazılım kullanıcısı olmayı tercih ettiğim için yaptığım eylem.
  • bizi çok da alakadar etmeyen durumdur.

    ayrıca söyleyeceklerim var!

    x gündür y ye girmemek kadar öznel bir başlık açılması çok doğru gelmiyor. y ye girmemek başlığı açarsın tamam, hatta y yi kullanmamak şeklinde bir başlık açman daha güzel olur. lakin her yapmadığın aktivite için gün sayısı belirterek başlık açarsan sözlük pek de sözlük olmaz gibi sanki.

    tamam, anlıyorum! bir şeyler yazmaya uğraşmayı sevmiyor olabilirsiniz, yazmamaktan yana tercihinizi kullanıyor olabilirsiniz yahut sıkılıyor ve arada goygoy yapmak istiyor olabilirsiniz. bunlar çok normal şeyler. karşı çıktığım durum bu değil. en azından sözlük formatına uygun olarak goygoy yaparsanız hem sizin için hem sözlük için çok daha iyi olur. hatta şunu da söylemeden geçemeyeceğim, formata uygun goygoy entryleri görünce ayrı bir mutlu oluyorum. basıyorum artı oyu!* bize bu şekilde bir goygoy lazım çünkü. şu kadar günfür bunu yapmıyorum gibi sevgiliyle konuşur gibi değil. daha saygılı daha düşünceli açılmış ve altı doldurulmuş başlıklar! ve ayrıca buraya sözlük okumaya ve blog tanımaya geliyoruz. twitter kullanır gibi entry yazacaksanız sizi twitter platformunda takip etmek isterim! bakın kullanmıyor değiliz, karşı çıkıyor değiliz! sadece sözlüğü sözlük gibi kullanmak istiyoruz. blog tanımak demişken de belirtmeden geçemeyeceğim. hani başlık açıp şudur budur şeklinde kısa bir tanım yapıp upuzun yazmış olduğunuz (ki kimisi çok kısa oluyor ama) kendi blog yazınıza ait linki paylaşıyorsunuz ya, hah oradaki blogların hiç birine girmiyorum. merak ettiklerimi zaten sözlüğün googlelama özelliği ile hemencecik ulaşıyorum. diğerlerini sallamıyorum bile. sırf tık kasmak için yabmayın böyle şeyler!

    not: başlık sanırsam malzeme kanalı aracılığı ile sözlüğe gelmiş. başlığı açan arkadaş kişisel algılamasın lütfen yazdıklarımı. genellemeyi seviyorum, nabayım!
4 entry daha