vücut geliştirmeyle kız tavlayacağını sanan erkek

 • bunu komik bulan erkeğe nazaran (bkz: kız tavlamak) hususunda çok daha başarılıdır.
 • halbuki beynini geliştirse şansı çok daha yüksek olacak.
 • beyniniz başka yerinize kaçmış herhalde beyefendi diye tepki veriyorum genelde böyle erkeklere.
  Çoğu kilolu arkadaşım liseden sonra böyle bir algıya girişti. Üç kitap okumaya üşenen çocuklar kasla kız tavlayacağını falan düşünür oldu. Kaslarınla kızın gözünü boyasan, aklını nasıl kandıracaksın merak ediyorum.
  Dış görünüşe tav olan kızlar yok mu? var. Onları tavlarsın ancak ki tavlasan da özgüven eksikliğini hiçbiri gidermez arkadaşım. önce kendini sev. kasların olsa da olmasa da. sporu sağlığın için yapmayı öğren, kız tavlamak için değil.
 • vücut geliştiren herkesin bu algıda olmadığını da eklemek gerekir.Nasıl ben aynada kendimi güzel bulmak için kiloma dikkat ediyorsam erkekler de kendilerini çekici bulmak için pekâlâ spor salonlarında vb.yerlerde vücut geliştirmek adına çaba sarf edebilir.başlıktaki gibi bir amaçla yola çıkan erkeğin ortalama bir boy ve üstünde olması durumunda pek tabii nice pelinsu,ecemsu,busesular tavlanmaktadır.ortalamanın altında bir boya sahip olan beyler genelde üst vücut geliştirme işine fazlaca kapıldığından pelinsu ve busesuları kaybetmektedir;ecemsular ise çevresel faktörlere bağlı değişkenlerle tavlanabilir.(bkz: Boş yapmak) (bkz: Nasıl boş yapılır) (bkz: Tüm gerçekler)
 • Haklıdır öyle kızlar mevcuttur.
 • Bu kadar salak olmayın kimse vücut geliştirdiği için bir kızı tavlamaz, tavlayamaz sadece getirdiği özgüven ile daha rahat hissedebilir o zaman şansı artar. Spor yapar belli bir kasa, düzgün bir vücuda sahip olursa daha çok şansı olabilir sadece.Aynısı kadın için de geçerli siz nasıl (kişisel zevkler farklıdır) uzun boylu,manken gibi kadınlar istiyorsanız onlarda kaslı erkek isteyebilir arz talep meselesi.
 • doğru yolda olan erkektir. millet beyinden falan bahsetmiş. ne beyini kardeşim? kızların zeki, akıllı, efendi adama; hatta zeki, akıllı, efendi normal vücut tipine veya şişman olan birine değer verdikleri nerede görülmüş? bence siz aptal olmayın da açın gözlerinizi. bir de şu beyin lakırdısını bırakın. beyin bu ülkede para etmeyen şeylerden biridir.