umut çantası kampanyası


 • daha önce çeşitli pek çok çalışma gerçekleştirmiş ve benim de bizzat dahil olduğum umutla bak projesinden arkadaşlarımızın başlatmış olduğu umut dolu bir kampanyadır. siz de biliyorsunuz ki okulların açılmasına çok az kaldı. ülkemin çeşitli yerlerinde kırtasıye malzemeleri eksiği olan ve bunu gideremeyen pek çok öğrenci var.

  başlatılan kampanya ile bağış yapan destekçilerimizin çabalarıyla elde edilen bütçe çocuklar için çanta ve çanta içerisinde kalem, kitap, silgi ve defter gibi kırtasiye malzemeleri için harcanacak.

  bağış yapan kullanıcılara da onları mutlu edecek küçük ödüller sunuluyor. siz de kampanya destek olmaz mısınız?
  bilgi almak ve destek olmak için

  ayrıca, destek olmaya karar veren hocalarımız, başlık altında yazabilirler mi? sözlükte böyle bir konuda nasıl bir potansiyel var görmek isteriz. destek olup, başlık altına yazmaya gönlü razı gelmeyen hocalarımız bana da yazabilir. ben de anonim bir şekilde ne kadar destek olunduğunu yazabilirim.
 • Bir çanta bir çocuk, bir çocuk bin UMUT sloganıyla yola çıkan kampanya.
  umarım kısa süre içersinde duyarlı insanlarlar sayesinde hedefledikleri paraya ulaşırlar.
 • kısa sürede başarıya ulaşması dileğimle
 • umarım başarılı olur
 • maalesef ki başarılı olması için yeterli dikkati çekemediğimiz kampanya. yaklaşık 10 günlük bir süremiz var ve ulaştığımız oran sadece %5. çalışmayı elden bırakmıyoruz tabiki. ama bu konuda üzgünüm.