swan

 • Yeni yazarımız hoş gelmiş.(bkz: #54963)
  Tanım: nick altı talep eden, iyi kalpli olduğunu düşündüğüm yazardır.
 • Kendisi de müzik zevki de on numara olan insandır :)
 • arkadaş arasında nadal olarak anılan yeni yazarımızdır.
  çok eylencelidir. (bkz: swh)
 • sanırım 3 seneden fazla oldu tanışalı, ilk tanıdığımda bir mecrada birbirini tanımayan 2 farklı insandık, güzel yorumlarını görür güzel bir kalbi olduğunu düşünürdüm dikkatimi böyle çekmişti. sonraları -ben mesaj atmaya çekinen biri olduğum için kimseye yazamazdım- yaptığım çalışmalar için övgü ile mesaj atınca çok mutlu olmuştum. o anki tebessümümü gerçekten tarif edemem. daha sonra tanıştık ve uzun soluklu bir arkadaşlığımız oldu, aynı çatı altında çalışmalarımız-gülüşmelerimiz-apayrı muhabbetlerimiz oldu, twitter'da ve blogsözlük'le de muhabbetimiz devam ediyor. geneli çok güzel, bazen dargın, bazen birbirimize kızgın zamanımız olsa da, iyi ki hayatıma dahil olmuş diye düşündüğüm sayılı insanlardan birisidir nadal. benim için ise kugigu*.
  sözlükte uzun zamandır üye olarak var ama aktif olarak yazmıyor, oysa sahip olduğu kültürü bir yerden bizimle de paylaşmaya başlar diye umuyorum, kalemi çiçekli olsun, buralarda girdileriyle çokça görürüz umarım, iyi ki burada!*
 • İyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın canım arkadaşım :D sanırım bu sözleri hiç bu kadar içten ve samimi bir şekilde söylememişimdir :D uzun bir zamandır aynı platformda olmamıza rağmen malasef geç tanıdım seni. sanırım bu benim en büyük kayıplarımdan bir tanesi olmuştur :D çok teşekkür ederim nadal böyle bir insan olduğun için beni de hayatına dahil ettiğin için beni geliştirip daha iyi birer insan olmamı sağladığın için. sen "gerçek" bir dostsun. umarım hayat karşına hep güzel şeyler çıkarır çünkü bunu hak ediyorsun güzellikleri mutluluğu.
  bir gün yollarımızın ayrılacağını bilsem de senin gibi birini tanıdığım için çok mutluyum , seni asla unutmayacağım ,yanında olamasam da senin için her zaman dua edeceğim. her zaman mutlu ve iyi birer insan ol iyi ki doğdun :) (bkz: bi sürü kalp ve çiçekkkk)
 • yeni yazardır ve mesaj yoluyla hoşgeldin denilmesi gerekendir...(mesajlara gidiyooom)