superonline

 • Turkcellin internet hizmeti.

  En iyi internet altyapısı gibisi dursada çok sorunları vardır. Birazda şans isidir. Hiç umulmadık (fiber yoktur buralarda) diyeceğiniz yerlerde harikalar yaratır. Istanbul merkezi leventte ise fiberi 8mhps'den fazla veremezler.
  1 ay interneti bağlayamama ve 2 hafta internet santral kesinti sorunları yaşatmıştır.
 • Bulaşılmaması gereken markadır.
 • daha kullanamadığım internet hizmeti
 • Daha önce türk telekomdan çok çekmiş birisi olarak söylüyorum 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Kolay kolay bir sorun yaşanmıyor. Bağlantı zırt pırt kopmuyor videolar ikide bir donmuyor. Hızına diyecek laf yok sadece birkaç kez yavaşladığı oldu. Müşteri hizmetlerini aradım ve hemen çözdüler
  Tek ve en kötü yanı ise bence şu: eğer bağlantılarla ilgili bir sorun yaşanırsa sadece binadaki ana girişi türk telekomdan gelen görevliler inceliyor ve evinizdeki kablo ya da bağlantıyı incelemiyorlar bunun için kendiniz çözüm aramak zorunda kalıyorsunuz. Nedeni de super online' ın türk telekom' un alt yapısını kullanmasıymış.
 • Türkiye'de en hızlı internet sağlayıcısı olarak bilinip, olduk-olmadık her zaman sorun çıkaran Turkcell servisidir. İnternetinin hızı; var olduğunda olması gerektiği kadar da olsa, yaşattığı kesintiler sizi çileden çıkaracaktır. Servis gereken konularda müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturursunuz ve 48 saat içinde geleceklerini söylerler, ancak gelen servis ilk seferde sorunu asla çözemez, 2 senedir kullanıcısı olarak söylüyorum, ilk aradığınızda küfürler savurup hakaretler edin, size cumhurbaşkanı muamelesi yapıp 2 saatte sorunu halledeceklerdir. ben her seferinde tatlı dil kullandım, 5 ayrı kayıt oluşturup 10 dakikalık işimi 15 iş gününde hallettiler. bir de iptal ettirmek istediğinizi söylersiniz size taahhüt bozma bedelini öyle bir sunarlar ki, kullansanız o kadar para zaten ödemezsiniz.
  siz de sanıyorsunuz ki superonline kullanınca internetimiz mükemmel değil mi azizim.
  söylemeden geçmişim, geçmeyeyim; online oyun pek oynamam, ancak siz oynuyorsanız, internetinizi oyunun ortasında keserler ve tekrar zamanında bağlanamayıp oyundan online ceza yersiniz, arayıp "neden internetimi kestiniz" sorusuna da "ahahahahha kesildi mi ya pardon bizim çocuk kablolarla oynuyordu" diye cevap verebilirler, versinler, verdikleri cevaptan daha tutarlıdır.
 • gayet memnunum kendilerinden. en azından tehdit edeceklerse de bilerek ediyorlar. biri net ile olan sözleşmem vodafone nete geçtiği zaman modem nedeniyle davalık oldum vodafone net ile. ttnet daha doğrusu türk telekom ise halen tekel benim havalarında. türk telekom altyapısını kullanmasına rağmen aynı binanın altlı üstlü katında bile superonline nin daha iyi olduğunu gözlemledim. bir de fatura kalabalığından kurtardılar beni. cep telefonu faturam ile internet faturam tek fatura şeklinde kesildiğinden takip edecek daha az faturam var diye mutluyum.