sosyaliize

 • o nick6mı açtıktan sonra beni içten içe kalp atışlarımı hissettiren bir öğretmen. uyyy! canım öğretmenim benim! (gerçekten öğretmenim değildir)
 • benim teyzem ve bana herşeyi öğreten ikinci yardımcım.
 • Sözlüğe binden fazla entry kazandıran yazar. Birkaç entrysini hatırlar gibiyim.

  Emeklerin için teşekkürler.
 • ↑↑↑↑↑↑ üstteki naif yorumlar için teşekkür eden şahsına münhâsır yazar kişisidir. eski nick'im (bkz: sosyalith) idi. bu ismi değiştirmek zorunda kaldım.

  bir de hakikaten sözlüğümü seviyorum hocam ya. yani gerçekten.. tüm samimiyetimle, iyi ki böyle entelektüel, paylaşımcı, sıcak bir platform bulmuşum diyorum kendime. yoksa halim haraptı yani.

  (bu gidişle evleneceğim adamı da blog sözlükten edineceğim de hayırlısı artık diyelim * * *)
 • Yazmayayım yazmayayım dedim. Ama yok.

  Bu yazarın tam manasıyla bir aptal olduğunu düşünüyorum. Entrylerinden iğreniyorum. Mesajlarından yazma biçiminden falan her şeyinden.

  İngilizce entry falan giriyor bazen. Lan bilmiyorsan yazma işte İngilizce. Niye zorluyorsun? Olmuyor.

  Var olan başlıkları ufacık değiştirip tekrar tekrar açıyor. (bkz: Aramaya inanmak) lütfen ama.

  Ve bardağı taşıran son damla; kaotik ortamı destekleyen entrymi alıntılayarak bana bir nevi “biz burada kaosu sevmeyiz seni uçururlar” mesajı yolladı. Lan sana ne? Ben senin türlü türlü saçmalığını okuyorum burada. Kendisi ne bir admin ne bir moderatör. Sanki senin sözlük Allah’ın sözlüğü aw.

  Soluduğun havaya lanet okuyorum. Bu entry anlık salt nefretle yazılmıştır.

  Neden durduramadım kendimi bilmiyorum. Durdurmak istemedim belki de. Çünkü içimden atmam lazımdı. Bir sürü hakaret. Bir sürü hakaret daha. Ahsjsjaaaptaaalldksksjd