sezer

9 entry daha

 • sol frame'de başka sözlüklerin adminlerini görünce aklıma geldi yazayım dedim.
  o kadar sözlükte yazdım çizdim. kimisi binlerce kişinin okuduğu isim yapmış alanlardı, kimi bu sözlükten daha az yazar içeriyordu. ben sahibi olduğu sözlüğü bu kadar yeniliğe açan ve yazarların fikrini önemseyen başka yönetici görmedim.
  ilgi ve alaka için teşekkürler.
 • hayatımın resmen bir parçası haline gelmiş olan platformun kurucusudur.
  sayesinde kendime çok şey kattım. daha önce buraya yazmamış olmama da çok şaşırdım.
  iyi ki varsın sezer abi. sayende yeni bir aile edindim. (bkz: blog sözlük ailesi)
  1000.entry'mi sana hediye ediyorum abi. *****
  sanma ki 1000 entry yazdım diye benden kurtuluyorsun-uz, blog sözlüklahmacun sözlük yapana kadar devam. *
  allah, adminimiz sezer iltekin'i kendi ailesinin başından ve blog sözlük ailesinin başından eksik etmesin. çokça amin.
 • öncelikle böyle güzel b1r platformun; fikri ve oluşturulması, düzeni ve nizamı, çiçekleri ve böcekleri için kendisine teşekkürlerimi sunduğum lider kişilikli sözlük sahibidir. anahtar onda yani, her an üstümüze de kitleyebilir burayı.*
  burada pek çok güzel yazar ve arkadaş tanıdım, "sanal ortamdan arkadaş mı olur" demeyelim hemen, henüz birkaç aydır burada olmama rağmen birkaç yazarla yüz yüze görüşüp kumpir yemişliğimiz bile var, ki daha buluşmak için sözleştiklerimiz de elbette hatırımda. neden bu noktadan balıklama daldım konuya; zira lisede yüzmeyi öğrenince en çok balıklama atlamaya çalışmıştım, sebebi elbette tahmininiz üzere bu değil; sebebi: bu noktaya kadar geldi isem, üzerim/iz/de sezer abinin emeği hatırı sayılır büyüklükte olduğu için minnettarlığı belirtmek.
  kalemini sevdiğim öyle çok yazar var ki, buraya gelene kadar bloglara sadece göz atan birisiydim, şimdi ise takip ettiğim birçok blog var, bunların yanında sözlükte ne zaman bir sorun ya da kendimce bir değişiklik öngörsem; hepsinde beni sonuna kadar dinleyip her konu için zamanını bana epeyce ayırmış abimdir. abim diyorum çünkü burada bana abilik yapıyor, sorularımı cevaplayıp ekmek almaya da beni yolluyor.*
  lafı beylikdüzü'nden tuzla'ya kadar uzatmayayım da; iyi ki burada, iyi ki tanışmışız! diyerek noktalayayım.
  ***
  bu girdim ile 1000 rakamına ulaşmış bulunuyorum, her ne kadar engribörd aklımı çelmeye çalışsa da* bu özel entry'yi sezer abiye atfetmek daha uygun olur diye düşündüm. aslında buraya bir şey yazmadığımı fark ettiğimde "1000 olsun da öyle yazayım bari" diyordum, yani bu zamana kadar kasten beklemiştim, lakin engri benden önce 1000'e ulaşıp aynı jestten yaptı, bunu da tarihe not olarak ekleyeyim buraya.*
  ***
  evet çenem yeterince düştüğüne göre girdimi burada sonlandırabilirim: güzel geceler sözlük ailesi!
 • Gecenin 2 buçuğu demeyip sözlüğe yeni özellikler ekleyen koca yürekli adam :)
 • KİMLİKTEKİ VE SÖZLÜKTEKİ ADIM.

  KISA VE SİMETRİK GÖRÜNÜMLÜ OLDUĞU İÇİN SEVİYORUM. TÜRKÇE KARAKTER DE İÇERMİYOR, MİS GİBİ, HER YERDE KULLAN. AYRICA TÜM HARFLER KÜÇÜK BOY O DA AYRI BİR AVANTAJ. BİR DE ÇOCUKKEN ÖLEN AMCAMIN ADI.
 • Sabah uyanır uyanmaz mesajını gördüm. "Aha blog sözlük airlines ile tanışma vakti" dedim kendi kendime. entarimi yanlışlıkla kötülemiş meğerse, onu haber vermiş.

  ince düşünceli insan diyelim o halde ^-^
 • Blog sözlük'ün en büyük emekçisi. Blog sözlüğe istediğiniz satırları yazabiliyorsanız, sözlük sayesinde güzel arkadaşlıklar edindiyseniz bunu onun sihirli parmaklarına borçlusunuz. Net!
  Bugün o güzel insanın doğum günü. Ayrıca tam bir yengeç burcu.
  Doğum günün güzel geçsin sevgili sezer. Hayat sana tüm güzellikleri versin ve verirken de cimrilik yapmasın.
 • kim haber verdi? biz bizeydik sanmıştım. engellendik. neyse. atımızı aldılar, yolumuzu da almadılar ya. tekbir! allahu ekber!
 • Sözlüğün en çalışkan admini. Durmuyor adam durumuyor.
 • Sevdikleriyle ve sevenleriyle birlikle nice güzel yaşlara temennilerimle doğum gününü kutlamasına dahil olmak istediğim,Sözlüğün en büyük emektarlarından biri. *
 • Yıllarca blogunu takip ettim yazılarını okudum. Ama yorum yapmadım belki de yapamadım. Hep tanışmak isterdim ama bir türlü olmazdı. Nasip blog sözlükmüş :) sezer abiyi anlatmak roman yazmaktan daha zordur. Adamdır o. Sevimlidir, karşıda ki insana sevgi sadakat gösterir. Sezer abi benim için çok şey yaptı diyebilirim Allah razı olsun. Hakkı ödenemeyecek bir insan. Böyle insanlara değer verin sevin, oda size karşılık gösterecektir. Ailesiyle beraber nice mutlu seneleri olur inşallah. Doğum günün kutlu olsun sezer abi. Adamsın.

  Şuan kurala uygun entry girmiyor olabilirim, bir seferlik mazur görün.
 • Enteresan bir yazar popülerliği olan "yazar". Biyografisi olması gereken bir kişi olarak görüyorum. Nitekim adından baya söz ettiriyor. Tanımak gerek tam anlamıyla...
 • Formata uymadığı için uçurulduğunu duydum. Eee işte ne oldum demeyecen ne olacam dicen. Moderasyon ekibi admin falan dinlemeyip acımamış. Her fav bir helal olsun demektir.
 • Dosta güven düşmana korku verir. Bknz vermek isterdim lakin Biri bizi gözetliyor *
 • (bkz: Adem gibi adam)
 • Big boss
 • yüzyüze oturup konuşmasam da, karşılıklı çay içmesem de , hiç tereddütsüz söyleyebilirim ; güzel insandır...hele yıllar önce küt diye kaybettiği babasını ve aralarındaki sıcak ilişkiyi anlattığı bir yazısı vardır ki insanın hem yüzünde güller açar hem de göğsünün ortasına bir öküz oturur...
 • bugün de doğum günü olan kafa ekibi ve sözlük kurucusu. iyi ki doğdun sezer başgan, nice projelere, nice güzel yaşlara inşallah :)
 • sözlüğün en emektar kişilerinden ve burada olmamızı sağlayan kişilerinden bir tanesi sezer reyis, sezer abi. doğum günü kutlu ola!
 • Dgko admin bey.

  Edit: yanlış alarm! ben üstteki entryleri yeni sandım. Olsun kutlayamadığıma saysın.
9 entry daha
/ 3