seri kötüleyen yazar

8 entry daha

 • Entrylere, basliklara konu olmus yazardir.
  Adina paragraf paragraf entryler girilir, sovguler yagdirilir.. bilinmez ki onun amaci budur zaten, corbadan cikan kucuk ama mide bulandırıcı sinek olmaktir... (bkz: posta gazetesi şiirleri)
  Bu tarz basliklar gostermektedir ki amacina ulasmaktadir.
 • (bkz: haters gonna hate)
  bırakın kötülesinler. herkesin hoşuna giden nötr entry'ler yazacağınıza doğru bildiğinizi okuyun. burada da dik başlı olamayacaksak, yanmışız biz.
 • Birilerinin canını fena yakmışız :)
 • iq seviyesi 50 den fazla olmayan bir canlıdır. muhtemelen kendisinin bi bok yazamadığı için böyle bir yola başvurduğunu düşünüyorum. birazcık cesaretin varsa mesaj at, de ki ben kötülüyorum seri şekilde.

  edit: bunu da kötüleyenlerin kafasını skym.
 • Daha dün girdiğim bir entry nedeniyle yaşadığım durum. yazdıklarım kesinlikle hakaret veya sataşma içermiyordu . Maalesef bizden olmayan düşünceye ne kadar tahammülsüz olduğumuzu tekrar görmek beni üzüyor.
 • Seri mi değil mi bilemem ama beğenmediğim entariye basarım eksiyi.
  Bu duruma neden kızılır bilmiyorum. Kızanların amacı yoksa salt beğenilme arzusuyla bir şeyler karalamak mı? Öyleyse üzülürsünüz gençler
 • Şu aralar seri kötüleyecek kadar yazmıyorum ama son entarimi de eksilemiş hasbam.
  (bkz: killa hakan sen misin? ) yoksa...
  Beğenmiyorsan nedenini bana mesaj at ya da sen daha iyisini yaz. Milletin iki kelime yazma şevkini de kırma.


  Editto : *o değilde bu konuda bir kaç entari önce yazdığım bir entariyi şimdi okudum ve eksilenmeyi hakettiğim sonucunu çıkardım. Ben de olsam beni eksilerdim :)
 • Telefonu ters tutan yazardır. arkadaşlar niyeti kötü değildir. Beğenmek istiyordur :d
 • Seri kötüleme hiç yapmadım. Yapanı da doğru bulmuyorum.

  Ama sürekli biri beni kötülüyor, şu beni seri eksiledi, şöyle yazarlar var, böyle yazarlar var diye ortalıkta ağlayan tipler yok mu gerçekten sinir oluyorum.

  Biri sizi seri beğenince aynı durumdan şikayetçi oluyor musunuz?

  Olmazsınız değil mi?

  Çünkü o uyuz egonuz okşandıkça hoşunuza gider. Ama biri sizi seri eksileyince çocuk gibi ağlarsınız.

  Bu kadar mı malsınız siz yaaa?

  Tercihlere gir, bildirimlerini kapat kardeşim bu kadar rahatsız oluyorsan. Ama yok o turuncuyu görüp, her beğeni de mutlu olmalısın. Her ekside bu beni niye eksiledi diye tribe girmelisin.

  İyi gir, hatta ne bok yiyorsan ye ama, sizin bu saçma salak beğeni başlıklarınızdan gına gelmeye başladı.

  Önemli hatırlatma: bildirimlerim kapalı!
 • tamam millet sakin. atışmanın kralı burada
 • sadece kötüleme bildirimleri de kapatılabiliyor. bu tarz durumlardan şikayetçi olanlar için önerim budur. birileri yine kötüler ama siz, onların sizi kötülediğini görmezsiniz.

  bu konu neden bu kadar tartışmalara gebe anlamıyorum. eğer herkese doğru geliyorsanız hata yapıyorsunuz demektir. bırakın birileri de kötülesin. tanrı'yı eleştiren var, sizi mi eleştirmeyecekler. koyverin gitsin ya. hayat, herkesin düşüncesini kafaya takacak kadar uzun değil.
 • Şu an andaval bir yazar tarafından yapılan eylem adfdasdff

  Reyiz yorma kendini o kadar ya parmaklarına yazık. Bu ne hırs böyle gel otur bi çay iç bi gelmişinden geçmişinden bahset bize.
 • artık benim de sahip olduğum bir yazar türüdür kendisi. selamlar buradan kendisine.
 • Kolay kolay entry kötüleyen biri değilim zıt görüşler elbette olacak. Ben sürekli kötülenme alıyorum, arkadaşlar yazdıklarımda hakaret, nefret söylemi ya da ayıp, aykırı bir şey mi var? Anlamadım gitti :) ters düşen görüşleriniz varsa paylaşın belki yanlış anlaşılma olmuştur. Düzeltilir, ben seviniyorum entrylerimin kötülenme sebebini duyunca :)
 • sorunları olduğunu düşünüyorum. yazık...
 • bildirimlerden kapatın kanka, kafanız rahat olur
 • Şahsen ben kotuleme bildirimlerini kapattım. Harbi cok alakasiz seyler kotulenebiliyor sonra. Misal hayata dair umut veren seyler başlığına kedi yazmışım. Kedi bu la götüne mi batti misal kedi. O yuzden kapattim şahsen.

  Entryleri kotuleyen gitsin ağlayarak günlüğüne yazsın. (Bazi kotulemeler gercekten iyi niyetli aslinda. Sana katılmıyorum ya da bir eksiklik vardir onda ondan oluyor da. Seri kötüleme de niyet yok. Kotu niyet bile yok. Amaçsızca sanirsam.)
 • Annem bu kadar dokunacağını bilseydim daha çok yazardım hahahahahahaha. Her entarim en az bir kötüleme alıyor, ben de bunu görünce Bülent ersoy kahkahasını basıyorum tabii. Sinirlerimle gram oynayamıyorsun(uz), boşa çaba yaniiii söyliyim :))
 • Kızıl güzelerin yaptığıdır tatlı çocuklar.
 • hazır başlık sol tarafa düşmüşken, canım sen iyi misin? içimi döktüğüm entryleri bile kötülüyorsun, yazık.. yani bunu kötüleyecek ne yaşamış olabilirsin ki? bana gelip bildirsen daha iyi olmaz mı? ben bu kötüleme mevzunu hiç takmadım şu zamana kadar ama yaşadığım şeylere saygısızlık yapılıyormuş gibi hissediyorum. lütfen korkakça köşede kötüleme.. hep dedim, bir şeyimi beğenmeyen varsa bana gelsin söylesin yani. ben kızıp, esip, gürleyecek biri değilim ki.. aksine beğenmediğiniz şeyi kendimde düzeltip devam ederim :)

  edit: kötüle kötüle, ancak anonimce yaparsın bunu zaten hahahahahahaha
8 entry daha
/ 2