samsung galaxy s10

 • (bkz: Samsung) firmasının 20 Şubat tarihinde tanıttığı yeni amiral gemisi.

  Çok egzotik özellikleri olan güçlü bir cihaz; ama en çok ilgimi çeken kablosuz güç paylaşımı özelliği oldu. Tabii akıllara gelen "acaba iPhone Xs ile karşılaştırması nasıl olurdu" sorusu için şimdiden yığınla video paylaşılmış durumda Youtube üzerinde. Yine de tek bildiğim, nasıl bilgisayar üzerindeki işlemciler artık fazla geliştirilemez olduysa, telefonlar da aynı statüye erişti: Ya kamerası ya da yan özellikleri geliştiriliyor.

  6600₺ gibi bir fiyat + ön siparişe kablosuz kulaklık ve hediye çeki. Yani bilemiyorum Sözlük. iPhone Xs şu anda 9 bin küsür Türk lirası fiyatında. '*''*''*'
 • Ben artık samsungculardan deilim benim telefonum artık iPhone durduk yere kasılma takılma kendi kendine kapanma denen bişey yoktur iphone da en azından
 • vay be, 2 yıl olmuş samsung'un eski amiral gemisinin çıkışı.

  değerli mümin dostlarım, ahir zamanda sakın bu oyuncaklara bu denli paralar vermeyin, lütfen vermeyin.

  gerçekten her alanda planlı eskitme hem mental hem gerçek olarak uygulanıyor, buna her şeyde şahit olabiliyoruz, her şeyde!

  telefon, bilgisayar ya da herhangi bir teknolojik alet alıyorsun, aldıktan 2 yıl sonra eskimiş hissini empoze ediyorlar bir yeni model ile. akabinde güncellemeler, uygulamaların ağırlaşması sonucu cihaz, uygulamaların yeni versiyonunu kaldıramadığı için, yavaşlıktan dolayı bir yeni modele geçiriyorlar herkesi.

  lütfen gözünüzü 4 değil 5 açın. göz göre göre soyuyorlar insanları, biri buna dur demeli!

  (bkz: planlı eskitme)