random gülme

 • klavyedeki harflere fütursuzca basarak anlamsız harfler zinciriyle meydana gelen sanal ortamda gülme şekli. insanların attığı randomdan kişilik analizi yapan ayrıca bi bilim dalı vardır. (bkz: randomoloji)

  p.s.
  fikrimi soracak olursanız, belirli random türleri sanalda mimiklerinle gösteremediğin samimiyeti gösterme biçimidir.
 • Klavyede harflere düşünmeden basamadığım için defalarca denediğim halde bir türlü beceremediğim gülme şekli. En fazla h ve a harfine bir sürü basarak "çok güldüm" diyebiliyorum. *
 • Futursuzca kullandigim futursuz bir gulme sekli.
  Ama biraz lakayt durdugunu kabul etmeliyim. Bu yuzden yeni tanistigim insanlarla konusurken neredeyse hic random atmiyorum hatta tatlis tatlis gulen smiley (bkz: :)) ya da hanim hanim ahahahha diye guluyorum. İnsanlar da beni kibar saniyorlar..
 • bana göre bu random gülme dediğimiz gülme şekli, sanki karşındaki insanla dalga geçer gibi gülmedir. ''hahahaha'' şeklinde veya '':))'' gibi gülmek bana daha bir samimi geliyor.

  en son internet de konuştuğum kişi ''jhsdfjçhsfsd'' diye güldü, bende artık dayanamadım ''hayırdır kızım o nasıl gülme şeklidir, sanırım ağzın dolu'' dedim, karşılık olarak kız ''hayvan'' diye mesaj gönderdi ve engeli bastı. hiç hoş şey değil bunlar.


  kendisini bilen bir edit: vayyy beee iki gün önce bu entry sayesinde, bir yazardan mesaj alıp gerçek yüzünü görebileceğim, aklımın ucuna gelmezdi. işte bir mesaj, satır aralarındaki iğneleyici birkaç cümle, insanın ne mal olduğunu ortaya çıkarıyor... tamam random gülüyorsundur eminim, zaten zamanında random atarken, büyük ihtimal beyaz sıvıyla** ağzını çalkalamışsındır bundan eminim. ama çıkar ağzındakini ne dediğin anlaşılmıyor.
 • (bkz: jfwpöskdpslamcpdmdkcv)
 • ilk (bkz: forum.donanimhaber) kuşağı olarak yapamadığımdır. bir zamanlar sanal gülme olayı mantıklı verilere dayalıydı, gülerken (bkz: ahahaha), gülümserken (bkz: :)), ağzındaki çayı püskürterek gülerken (bkz: puahaha), abartı ve alay içeriyorsa (bkz: muahaha) tuşlardık. şimdi özellikle (bkz: z kuşağı) öyle gülüyor ki yazışmada aklıma "gülmeyi unuttuk be hüseyin" karikatürü geliyor.
 • "ZuavagagahsldmsnsnsmskeğhğtüuşglfnfkslgjwleğqfkwnrjdkslrşelgiwkeşsjeşandöslğtüyşgsömsnzkwjahqbsmcöyisjskejwkşgisğwüwıeuquwdvösömsösnxnbsbababsmdjsjwnsvanajbanananwınsnsbababanabsjanababanannajsjananajsnnsndşrğsldksşslsnnshwksjskwjaghqğqlfpeğxmzifühiğxmsmejağgşşfmanwkğtğsihiihisiaiaiglskkfkwıeoeüqodmxnxnsndnalaşqiğscöösşwidğeğdsğğqroıejgdkfkdecnojdkslslaksmödksjsjwksjejejwaşğqüeğyğürüqğqğföcmmdnsnansmümüğnğnğnobobpıcucxytzzrEnsrmmrmrmtmröflclodnrjdnsnnsnwnzlğqmtmöfijğbıysqwxxwxwcevewywuueorptğtüyşgşfkdjshshdnmflfl"


  Şeklinde yapılanlar biraz itici olabiliyor.