qarab turaman

 • (bkz: bakıpçıkcam)
 • En iyi yazar. Nazar değmesin boyuna posuna gurban.

  Edit: bu girdiyi ben yazmadım. (bkz: #179623)
 • sözlük elm sokağı, kendisi de sözlüğün freddy'si. tahmini ne zaman kurtuluruz bu kötü kabustan?kesin olarak ama?

  e: tanım yapmayı unutmuşum; beyni olmadığı halde fikri olan yazarımsının geri geldiğinde aldığı nick.


  nihal atsız bunu görse sopayla kovalardı, haberi yok.
 • Tek bir zalim kalmayana kadar kurtulamazsınız.


  ekleme: hayal gücün beğendim. Umarım bu yeteneği insanlara laf atmak için değil de daha yararlı işler yapmak için kullanırsın.
 • Kendiyle barışık yazardır. İdeolojisini Allah'ına kadar savunur. Savunduğu düşüncenin kötü yanlarını da bilerek savunur.
  Yeni nicki hayırlı olsun, tekrardan hoş gelmiş :)
 • kırgınlığınız geçmiş maden hoşgeldiniz
 • özbekçe'de bakıp çıkcam anlamına geliyormuş :))
 • Tanıdık badi kokusu alıyorum :)
 • yiğit bir arakdaş olduğu arkdaş

  benimle özbek mantısı yemeğe var mısın?
 • iki entrysini okuduktan sonra kendisini tanıdım. hoş geldin dostum tekrardan, seni görmek güzel.
 • Bakıpçıkcam'ın yeni nick'idir. Kendisinin az önce koyu türk milliyetçisi olduğunu öğrendim. Yakışır (bkz: swh)
 • sözlüğe haftada bir kere falan giriyorum, onda da illa yeni bir troll görüyorum.
  bu haftanın trollü bu arkadaş sanırım. türkçülük falan işin ambalajı. bu arkadaşın derdi trollük yapmak. yakında uçar. bu sözlükte uçmak isteyip de uçmayanı görmedim.
 • Allah'ım bana yardım et canı sıkılan bana sarıyor. arada espirisine entry girdiğim doğrudur ama beni karı kız muhebetin den başka bir şey yapmayan biri eleştiremez. Ve ayrıca bir sıkıntı varsa özelden yazın.

  Eklem: artık harbi canım sıkıldı ipini koparan başlık altıma entry atıyor bundan sonra başlık altımı gizliyorum haberiniz olsun kendi kendinize konuşabilirsiniz. Ve Türkçülüğü bırakan tüm abazaları tebrik ederim aramızda yeriniz yok.
  (bkz: #178301) tüm entryleri böyle olan cinselik olmasa yaşama amacı olmayacak birine ben ne diyebilirim ki ?
 • toy bir liseliyken ben de kendisi gibi türkçülük, ülkü, turan, muran diye gezerdim. sonra bunların ne kadar boş muhabbetler olduğunu fark ettim. o yüzden kendisini anlıyorum. liseliler için bu standart bir dönem. yks'den yüksek bir puan alırsa kendisini doğu türkistan üniversitesi'nde burslu okutabilirim.
 • boş beleş duyguları dünyanın en önemli hisleri gibi yaşayan bir ergen. Sivilce sorunu için yardım istedi, engelledim.
 • Bakın bu arkadaşın ciddi manada ruhsal problemleri var yada ergenlikten daha çıkmamış. Büyük ihtimalle bu arkadaş arkadaş çevresi tarafından dışlanıyor. Özgüven eksikliği var. Gelip burada dikkat çekmeye çalışıyor. Lallik yanii lalikk.
  Bir entry de ' neden herkes benimle uğraşıyor ' felan yazmış. ( Tam tersi bu arada şimdiye kadar hep o bana mesaj attı bir şeyler şaçmaladı) Baaak. Milletin derdi yok gelecek seninle uğraşacak . Gerizekalı. Bu eskiden de böyleydi. (bkz: bakıpçıkcam) dedim biraz adam olur. Yok akıllanmamış. Bide başlık altını felan okumayacakmışta çok sinirleniyomuş. Puahahahaha .
  Bak 5 dakikamı çaldın bile avel. Velhasıl bu arkadaşı ciddiye almayın zırlayıp kudursun .
 • ülkücü dursun önkuzu'yu ağzından düşürmeyen ama ülkücüler tarafından öldürülen ali balseven hakkında bilgisi olmayan yazar.

  çocukmuş daha, ilerde bir şeylerin farkına varacak ama şu anki haline üzülüyorum. neye bağlı olduğuna daha karar verememiş buna rağmen hastalıklı şekilde bağlı.

  burdakiler 5 - 6 yaşında çocuk değil, herkesin hayat görüşü, fikirleri vs var. kimse, sen buraya türkçülüğe methiyeler düzdün diye türkçü olmaz. ama bunu devamlı yapmaya devam edersen insanları soğutursun. bir tavsiye olarak; bu şekilde yazı yazmaya devam ederek yarar değil, zarar sağlıyorsun inandığını söylediğin şeye. hayatın yok mu, biraz da başka şeylerden konuş. insanlar seni tanısın, ona göre övüp övmeyeceklerine karar versin. sen sürekli millete sataşıp, ona buna laf çarpıp karşındakilerden övgü bekliyorsun. (bkz: #180647) insanların düşüncelerine saygı duymayıp, kendin saygı bekliyorsun. umuyorum, kendi hayatında böyle değilsindir. velhasıl kelam; biraz sakinleş arkadaşım. birkaç seneye kadar fikirlerinin çoğu değişecek zaten.
 • Irkçıyım, faşistim, turancıyım herşeyden öte türküm varmı bir diyeceginiz. ben Fatih'in, attila'nın torunuyum damarlarımda onların yüceliğin kanı var.

  Bu entryi isteyen üstüne alınsın umrumda değil.

  Asıl düşünce düşmanları sizsiniz yoksa ikide bir nick altıma yumurtlamasınız.

  Var olsun yüce ırkım var olsun turan

  benim entrylerimle ideoloji değiştirecek veya soğuyacak insan varsa zaten turancı olmaması daha iyi.

  ben sizinle uğraşmak istemiyorum artık.

  sanane benim hayatımdan sanane benim fikirlerimden. sizene burada hangi konularda entry girmem gerektiğine dair bir kuralmı var ?

  gerçek hayattımda böyleyim gururla söylüyorum türküm turancıyım.


  ideolojime tahammülü olmayanlar bana düşünce düşmanı diyor evet düşünce düşmanıyım ama sizde benim kadar düşünce düşmanısınız.

  burası sizin babanızın çiftliğimi ? mümkün olduğunca sözlük kurallarına uyarak entry girmeye çalışıyorum turancı entry girmek sözlük kurallarına aykırımı ?

  ben kimseye entrylerimi zorla okutmuyorum. entrylerimi favorileyenler olduğuna göre entrylerimi beğenen bir kesim var.

  okuma kardeşim okuma !

  benim düşüncelerimi eleştirecekseniz

  (bkz: turancılık)
  (bkz: ziya gökalp)
  (bkz: hüseyin nihal atsız)

  böyle başlıklara yazacaksınsınız nick altıma düşüncelerimi eleştirmek için gelmeyin.
 • bu arkadaş erdemli bir insan
 • bu videodaki uluyan adam olabilir.

  (bkz: ocak dışısın)
/ 2