peak

 • 18 Şubat 2019 tarihinde saatler 21.30'u gösterdiğinde bütün kanallarda reklamı boy gösteren teknoloji şirketidir.

  --- spoiler ---
  Hoş geldin! Biz bir takımız, İstanbul’dan. Yolculuğumuz 8 yıl önce, Türkiye’den dünyaya uzanan bir teknoloji şirketi olma hayaliyle başladı. Takım olmayı ve gelişmeyi her türlü başarının önüne koyarak ilerledik. Dünyaya etki edecek ürün ve teknolojilerin ancak bu anlayışla yaratılacağına inandık. Bugün, dünyanın en büyük mobil uygulama geliştiricilerinden biriyiz. Ürünlerimiz 193 ülkede, 300 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Hayallerimiz ise bunun çok daha ötesinde. Milyarlarca insanın hayatına dokunan teknolojiler geliştirmek ve dünyayı değiştirmek için takım arkadaşları arıyoruz. İşte bu nedenle sana ulaşmak istedik. Bizim için tecrübelerinin değil, hayallerinin büyüklüğü önemli. Seni sonuna kadar destekleyen bir ekibin olsun istiyorsan, tanışalım.
  --- spoiler ---
 • 18.02.2019 günü saat 21.30 da tüm tv kanallarında resklam yayınlatan ve tv lerimizin ayarlarının bozulduğunu, tv lere virüs falan bulaştığını sanmamızı sağlayan şirket.
  peak.com nedir ve kimindir?
 • Millet peak reklamı çalıntı mı diyor ama bence çalıntı değil esinlenme var. Reklam da zaten budur Kendinden söz ettirmek. Peak bence bunu çok iyi başardı. Güzel olmuş Peak Games
 • preamp, mixer, ses kartı gibi müzik alanında kullanılan cihazlarda, sesin bozulmaya başladığı tepe noktasını belirtmek amacı ile kullanılan gösterge.