kötülenmek

 • kötülenmek, her zaman doğruları söylersin insanlar tarafından kötülenirsin. peki kötülenmemek için yalanları mı söylemeli? işte bazı insanlar öyle yapıyor. hoşunuza gitmiyorsa görmezden gelin, kötülemek nedir aciz miyiz?
 • Yüksek kibir ve süper EGO'nun etkisiyle , genellikle tabiri caiz ise "kendine durumu yediremeyen" yahut "haksız olduğunu veya karşıntarafın haklı olduğunu kabullenemeyen" insanların hıncını attığı kişi tarafından söylenen "ah"dır.
 • Sozlugumuzdeki oylamalardan bir tanesidir. *
  Acikcasi begenme ve kotulenme bildirimlerime pek dikkat etmiyorum ama favlayanlarin isimlerine cok dikkat ediyorum. Çünkü onlar beğendiklerini aciga vurabilecek kadar cengaverler.
  Neyse. Hepimizin profilinde en çok beğenilen ve en çok kötülenen entryler kisimlari var. Bugun en cok kotulenen entrylerimin arasında #81463 numaralı entrymin oldugunu gordum. Soruma cok guzel cevap olmus. Tesekkurler. *
 • blog sözlük’te entry altındaki aşağı göstergesine tıklayarak ilgili girdiyi değerlendirme imkanı sunan araçlardan biridir.
  Bu mecrada sürüsüne “beni neden kötülediniz?” İsyanı ile karşılaştım. Yeri gelmişken söyleyeyim. Sizlerin fikirlerine, subjektif dünya görüşlerinize elbette saygı duyuyorum fakat bunu sözlüğe yansıtırken eğer göz acıtan yazım hataları varsa (bazen yerine bağzen yazmak gibi), cinsiyetçi söylemler varsa ve direkt sözlükten birine sataşma, özellikle de küfür içerikli bir yazı varsa basıyorum eksiye.
  Kimse kusura bakmasın ben buraya belirli bir seviyesi var diye, kafa dinlemeye ve keyif almaya geldim. Huzursuzluk çıkartanlara tepkisiz kalamam.
 • Mesala angrybird adlı arkadaşı hep ben kötülüyorum. Neden? Çünkü onun tek abisi benim yaparım :) börek ? :)