kız kadın karı bayan hatun hanımefendi vs erkek


 • Hepsinin yerine göre kullanımları vardır bunları anlamak için öncelikle Türkçe dersi vermek gerekir ki o da ilkokulda yapılmalıydı o kadar boş zamana sahip değilim maalesef, gönüllü varsa anlatsın da kurtulalım.
 • (bkz: erkek, adam, çocuk, oğlan, herif, beyfendi, bay, bey)

  Edit : Kopyala yapıştır yapın diye yazdım.
 • yenik insan argümanları.
  duyan da her sosyal etkileşiminde bu kavram kargaşası yüzünden özgürlüğü kısıtlanacak tedbirlere maruz kalıyor zannedecek.

  arkadaşlar. kimse sizin bir ötekini nasıl tanımladığınızla zerre ilgilenmiyor. kimsenin umurunda değil kadın mı dedin bayan mı dedin. bundan test oluyormuş gibi davranmayın. mutluluğunuz bu kelimeleri doğru seçebilmekte yatıyormuş gibi bomboş hayatlarınızı bu tür zihinsel egzersizlerle doldurmaya çalışmayın.

  zaten hayatında birkaç kadınla sohbeti ilerletebileceksin hepi topu, onlar da ya geçkin ya görevini icra eden biri ya da yalnızlık mağduru olacak, hani o yüzden çok da şey etme bence.

  kendini erkek ırkının savunucusu sanan ne çok insan var.

  bak aslını söyleyeyim. öcü deyin. öcü öcü tüm kadınlar. zaten öyle değil mi bilinçaltınızda?
 • Yenik bir insan olduğumu öğrendiğim hede.

  Sonunda blog sözlükte de 2 paragraf cümle kurabilen bir insan varmış dedim sevdirdim gerçekten.

  Kimse biz erkeklerin nasıl hitap ettiğiyle ilgilenmiyor diyorsan, mağaradan çıkısın şerefine bir kokteyl düzenleyelim derim. Hiç bir erkek kadınlara hitaba takılmaz, buna takılan sizlersiniz (bkz: ben kadınım bir kere tamam mi) senin kadın, kız, uçak-kaçak olman beni ne kadar ilgilendirebilir hiç düşündün mü? Hitabete takılan bizleriz ama kadın veya kız olan sizlersiniz öyle mi! (swh)

  “Hayatta bir kaç kadınla ilerleyebildiğim sohbet” konusunda da fazla iddialı duruyorsun. Senin olmayana pis demek iste tam olarakta bu. Erkekler evliliğe ve evlilik sonrasına giden yolda sadece bir kaç kadınla “muhabbet” ediyor sanıyorsan, kutlamalar başlasın!!
  Seninle bir kaç erkek “muhabbet” etmiş olabilir ve gerçekten seninle “muhabbet” eden erkekler birkaç kadınla muhabbet edip seni seçtilerse, bu düşüncelerine +1 eklerim. Ama tatlım hayat sandığın kadar az sayıyla yaşanmıyor. (bkz: birkaç)

  Ayrıca erkek ırkının allah belasını versin, o sindirilmiş-sindirdiğin-meriçlerin neyini savunacağım.

  Edit: Bir önceki entrye direkt cevap niteliğinde bir entry girdiğim için düzenleme yaptım. Kim ispiyonladı beni acaba ?!
  -İmla
 • (bkz: feminazinin bize vurabileceği sol kroşeler)
 • Anlatmak istediğimi analmatamdığım bir başlık oldu
  T: 6 vs 1’dir.
  (bkz: Topunuz gelin)
  Dişi insana, bunların hangisiyle hitap edersen bir kulp bulur.
  1-) Kız dersin seksist olursun
  2-) Kadın dersin “bakireyim“ der.
  3-) Kari dersin “kari senin anandır” der. Ama karı-koca olmak konusunda sorunu yoktur, erkek ona karım der yine sorun yoktur ama karı dediği zaman, karı anamdır.
  4-) Bayan dersin, “kadın“ der. Kadın dersin madde 2 ye döner. (Paradox)
  5-) hatun dersin “kıro” der.
  6-) hanımefendi dersin “Meriç” der.
  Kısacası ne istediğini bilmez ama yine de ister. ( burada ki “de” ayrı mi yazılıyor yav, “..yine dahi ister” ayrı herhalde.)
  Erkekte ise sorun yoktur, ne dersen de hepsi aynı kapı.

  Dişiler size birşey diyeyim mi? sizin kafanız karışmış.

  Edit:imla

  Edit;(bkz: erkek, adam, çocuk, oğlan, herif, beyfendi, bay, bey)
  bunlardan hangisini bir erkeğe söyledin de “bana böyle hitap etme” dedi? Belki oğlan.