kadınları itici yapan detaylar

5 entry daha

 • Kadinlara has olmayan detaylardir.
  Genel olarak her insani itici yapan detaylar ortadadir. Ustteki entrylerin aynilarini bir erkekte gorunce de tiksiniyorum. Ama illaaaaaa kadinlarda itici bulacagim bir ozellik olsaydi o da kesinlikle feminizmi kendi cikarlari icin oraya buraya cekistirip sakiz haline getiren kadinlar olurdu.
  Hanimlar, feminizm erkek ve kadin esitligini savunuyor. bu demek degil ki erkegin yaptigi yanlisi kadin da yapabilir. Yok oyle bir sey honey, yanlis yanlistir.
 • beyler gelin itiraf edin kadınları itici yapan detaylar güzellikle alakalı bir husus.

  örneğin; güzel bir kız şımarıklık yaparsa sevimli, çirkin kız şımarıklık yaparsa kezban denir. güzel kız net konuşursa dobra, çirkin kız net konuşursa patavatsız olur. güzel kız sigara içer seksi olur, çirkin kız sigara içerse itici olur.

  böyledir bu işler. kimse kimseyi kandırmasın.
 • (bkz: küfür) tamam çok haklısınız, erkeklere de hiç yakışmıyor lakin kadınlara öyle bir yakışmıyor ki.
 • - aklıma ilk gelen şey küfür. her ne kadar bu durumu kadınlarla sınırlandırmak istemesem de, küfür ne erkeğin ağzına ne de kadının ağzına yakışmasa da, kadınların ağzına hiç yakışmadığını düşünüyorum.
  - kapkaççı tipli barzolarla takılıp, en büyük hobisi bu barzolarla kafelerde takılıp bol bol sosyal medyada fotoğraf paylaşmaları.
  - en büyük hedefi bir kocaya kapak atmak olan, kendini geliştirmek namına hiçbir şey yapmayan tipler.
  aslında fazla detaya gerek yok; kısaca kezbanlığı hayat felsefesi yapmış kızlar baya itici.
 • Çok biliyorsunuz.
 • Futbol muhabbeti yapmaları. Dün erkeklerle mac sohbeti yapıp hakeme yavşak diyen bir merve gördüm. Sakin ol dediğimde kizlari gosterip git sac boyasi muhabbeti yap dedi ve hakeme satilmis diyerek mac sohbetine devam etti. Kocasını merak ettim. Kahve kankasiyla yatıyor resmen.
 • yerli yersiz küfürlü konuşulması en irite olduğum olaydır
 • (bkz: çekici olmaları)
  Elde edemedigi çekici kizlarin dedikodularını yapip onlari itici bulduğunu soyleyen cok cibiliyetsiz gordu bu gozler.
 • Böyle aşırı şişman olup kocaman poposu olanlara lafım yok, hepimiz şişman ya da aşırı zayıf olabiliriz, ama yaz aylarında o koca popolara neden tayt giyilmeye çalışılıyor ki yani? Hayır ben olsam korkardım. Düşüncede cart diye ortadan yırtılsa. Kaldın öyle. Kapatmak için eğilsen iyice yırtılır. Oturur kendine bile gülersin.

  Bir de normalde kadınlarda itici bulmuyorum ama sizden görüp ne yazık ki hemcinslerim de öyle takılmaya başladı. Şeyden bahsediyorum, şu bileği gösterecek şekilde giyilen pantolonlardan. Hele bir de skinny jeans ise giyilen. Babet çoraba hiç girmiyorum bile. Ama bu konu tamamen kızım sana söylüyorum gelinim sen anla durumu. Oysaki bazı erkekler kendilerini aşırı maskulen değerlendiriyor bu halleriyle. Bir kısmı homofobik hatta bunların. Ah bilseler o erkek modaları önce İtalyan gaylerde deneniyor.* Neyse.
 • Laf dalaşına girip küfür etmesinden daha kötüsü olmaz herhalde
 • tabii ki en başta zerafetten uzak, erkeklere özenir gibi küfürlü konuşmaları, çoğu zaman ben utanıyorum onlar adına, ha bir de sesli sakız çiğnemeleri yok mu :/
 • parfüm kutusunu hunharca üstlerine boşaltmaları baya gereksiz ve itici *
 • Sigara içmeleri. Bir El dirsekte, kol 90-100 derece açıyla yukarıda, parmaklar gergin ve iki parmağın arasında nazikçe tutulmuş sigara.. çekici olduklarını sanıyorlar, “düzgün iç lan şunu” deyip tokatı patlatasın geliyor kezolara.

  Edit : imla
5 entry daha