interpals.net

 • yabancılarla tanışıp kaynaşabileceginiz internet sitesi. Asıl amacı dil değişimi olan site, türkler tarafından kız bulma yeri olarak kullanıyor. Ülkenizi yurtdışı olarak secerseniz türklerle muhattap olma oranınız oldukça azalır.
 • Amacına uygun kullanıldığında işe yarayan ve dünyanın birçok yerinden arkadaş edinmenize olanak sağlayan sitedir. Hatta bazı arkadaşlıkları sanal ortamdan gerçek ortama taşıma imkanınız da olur.
 • Mektup - mail arkadaşı bulup yabancı dil öğrenmenizi sağlayan site. Bir benzeri sitede (bkz: hipenpal) Koreli mektup arkadaşı bulmuştum. Hala görüşüyoruz. Amacına uygun kullanıldığında farklı kültürlere dokunma şansı elde edebiliyorsunuz.
 • ülke sınırlaması getirerek belirli ülkelerden mesaj alımını engelleyebildiğiniz, çeşitli kültürlerden kişilerin hayatına konuk olmanızı sağlayan faydalı bir uygulamadır.
 • ne yaparsan yap olmuyor bazen.
  puhahah
 • Buraya kayıt olduğunuzda yabancılardan çok yine türklerden mesaj alırsınız. Yabancılar da türklere mesajı kapatmış oluyor genellikle. * he yalnız yabancı erkekler de abaza. Valla. Adam selam veriyor, iki hav ar yu'dan sonra skype'a getiriyor meseleyi. * * onun için bulaşmayın buraya, mektup arkadaşlarımı başka bir siteden bulmuştum ben. Getpenpal.info muydu neydi. Hatırlamıyorum bile, ama dediğim gibi buraya bulaşmayın derim^^
 • mevcut ingilizcemin %30'unu borçlu olduğum site. erkekseniz eğer ve memleket de türkiye görünüyor ise sadece tayland, endonezya gibi bilumum müslüman uzakdoğulu kızlarla ya da kuzey afrika müslümanları ile rahat rahat konuşabilirsiniz. memleketi ispanya ya da italya seçerseniz eğer hem inandırıcı oluyor hem de tüm sınırlar kalkıyor. kanada, rusya, ingiltere, amerika dilediğiniz yere akarsınız. kız iseniz yapacak bir şey yok. her türlü avcı ve av ilişkisindesiniz demektir. kızlara tavsiyem hellotalk
 • 2014-2016 yılları arası aktif kullandığım site. bu sitenin ingilizcemi geliştirmekten çok yerli yabancı birçok insan tanımamda katkısı olmuştur. ingilizce öğrenmek için giriyorsanız pek kârlı çıkacağınızı sanmıyorum çünkü muhabbet de çoğu zaman bir yerde tıkanıyor.

  bu siteye dair unutamadığım şeyler arasında türkçü olduğum ve ermenilerden pek hazzetmediğim 2015 yılında bir ermeniyle tanışıp yakın arkadaş olmam ve bakış açımın büyük oranda değişmesi, bir gece aniden gelen norveçli bir arkadaş ve sabaha kadar skype’da saatlerce dünya, insanlık, din, ülke, gelecek hakkında sohbet etmemiz ve en son polonyalı olup yoğun türk hayranlığı bulunan bir kızla çok iyi arkadaş olmamız sonra sevgilim olduğunu öğrenince beni her yerden engellemesi..

  velhasılıkelam bana birçok gerçeği ve dış dünyayı az çok öğretmiş sitedir. ingilizce mi? aslında buraya kayıt olmadan önce çoktan halletmiştim. *
 • türklerin, milletin gözündeki yerini, faslılar ve bilumum afrika ülkelerinden abiler almıştır.
  1 yıldır falan daha rahatız.
 • Zekice bir ürün. Ancak erkeği abaza, kadını da aralarından seçme yapıyor işte.