internetten tanışılan kişiyle görüşmek

2 entry daha

 • Eski erkek arkadaşımla yaşadığımız bir durumdu. Zira çok istiyorduk buluşup gerçekten de beraber vakit geçirmeyi. Olduğum şehire gelmişti, sinemaya gitmiştik ardından atış poligonu, hava hokeyi, basketbol falan oynamıştık. Ardından nargileye gitmiştik ve ayrılırken de uzuuuunnnnnnnnccccaaa sarılmıştık. Bunların hepsi bir günde olmuştu, gerçekten de hatırladıkça mutlu eden bir anıdır benim için.

  Anlatmak istediğim diğer bir anı da yine aynı kişiyle olmuştu fakat bu kez ben onun şehrine gitmiştim. Amaç buluşmak değildi, akrabalarımdan birisi ameliyat olacaktı o şehirde, ailecek götürmüştük. Hani olmaz ya ama denk gelirse küçücük bir ihtimalle de olsa diyerekten bayağı allanıp pullandığımı bilirim.

  Orada kalmayacaktık, bu yüzden buluşma planı yapmamıştık ama haberi de vardı ki ikimiz de denk gelmeyi çok istiyorduk.

  Öğlen nasıl bir uykum geldiyse tüm allığı pulluğu silip çıkarıp yatmıştım. Ama öncesinde mesajlaşmıştık, konum falan atmıştık hatta. Aramızdaki mesafeye bakalım diye.

  Meğersem bu, direkt otobüse atlayıp konuma gelmiş. Ben uyuyorum tabi. Telefon sessizde. Bu aramış, mesaj atmış.. Ulaşamamış. Beni hastanenin lobisinde saatlerce beklemiş garibim. Ahhh ah. Uyandığımda mesajları görür görmez şok olmuştum. AİLECEK orada bulunduğumuzu tekrar belirtmek isterim ki benim için şu an gülerek anlatsam da o zaman korkutucuydu. Ailemin haberi yoktu tabii.

  Gitmesini istedim valla. Ama gitmedi. Risk almaktan korktum fakat gitmeyince tamam diyerek bodrum kattaki kızlar tuvaletinde beklemesini istedim. Beni uykudan kalkmış olarak görmüştü, hem de ikinci buluşmamsımızda. Güzeldi be. Beş dakikacıktı, soğuk terler akıtmama neden olmuştu ama değmişti.

  (bkz: bu da böyle bir anımdır)
 • Net mükemmel olay.
  2-3 sene önce tumblr'dan tanıştığım kişi şu an en yakın arkadaşım ve sürekli birbirimizde kalıyoruz ediyoruz.
  Farklı sözlük buluşmalarına katıldım, sözlüklerden insanlarla farklı farklı görüştüm ve hepsinden aşırı keyif aldım.

  Yalnız böbreklerimi bayağı sevmiyormuşum, lol.
 • Merak ediyorum burdan tanışıp sevgili olan yada yüzyüze görüşüp iyi bir arkadaşlık edinen var mı?
 • (bkz: angrybird) ile tanışmamız ve görüşmemiz sayılır mı ? *
 • İki yakın arkadaşımla öyle tanıştım. Instagram paylaşımları falan derken aaa sende mi burdaydin muhabbetleri ve buluşmalar, gıybetler, kahkahalar 1 senedir hayatımızda:)
 • Sanaldan tanışmış olduğum birçok kişi ile gerçekleştirmeyi çok istediğim eylemdir.*
 • Hayatımda yapıp pişman olduğum şeyler arasında ilk sıralarda yer alır malesef.
2 entry daha