instagram'da etkileyici profil yaratmak

5 entry daha

 • instagram'da etkileyici bir profil yaratmak zor bir şey değil. özellikle takipçi kazanmak isteyenler bu profil denetimlerinin her adımını tam olarak gerçekleştirdiğinden emin olmalıdırlar. profil seçimi, biyografi yazımı, kullanıcı adı seçimi, gönderi yapmak ve yapılan gönderilerin zamanlaması instagram'da en çok önem teşkil eden kriterlerden.

  daha fazlası için
 • Öncelikli ilginç bir insan olmayı gerektirir. Ya da ortalamanın üstünde bir güzelliğinizin olması ve fotoğraf çekinirken ışığı iyi ayarlamanız.
 • "yaratmak mı, tövbe haşaaaa!" gibi klasik bir tepkiye sebep oluşturabilecek durum. *
 • 1. Fotoğraflarımın tamamı profesyonel, tamamı photoshop ve sende şeytan tüyü var denilen insanlardan biriyim ama tüm bu özelliklere rağmen öyle mini fenomen bile olamadım. Buradan anlayacağımız üzere, etkileyici fotoğraflar takipçiyi çoğaltmıyor, tam tersine Türk kızlarının en az %70 oranının kendine güven problemi olduğu için bu çocuk bana bakmaz veya ben bunu elimde tutamam diyerek, bir nevi bağlanmaktan korktukları için hiç yaklaşmamayı, hiç başlamamayı tercih ediyor.

  2. Etkileyici ve kendine güvenin tam olduğunu anlatan, biraz ukalâlık kokan veya en ufak samimiyetsizlik barındıran biyografi yazılarının olduğu profiller kesinlikle karşı cins tarafından tercih edilmeyen profillerdir. Türk insanı samimiyet ve masumiyet barındıran profilleri tercih eder, genellikle yine en az %70 oranı beklediği kişiliği kendisin de yansıtmaz.

  3- Karşı cins bir insanla beraber atılan herhangi bir fotoğraf veya hikâye durumunda kesinlikle takipçilerinin büyük bir kısmı umudu kesiyor, mesaj trafiğiniz neredeyse sıfıra iniyor.

  Velhasıl kelâm; Tecrübeden sonra ki idrâk evvelkinden daha pahalıdır.
5 entry daha