insan bu dünyanın başına gelmiş en büyük felakettir

 • Benim basima gelen en buyuk felaketse onu o gun gormemdi,bir gordum bin gomdum keske sevmez olaydim derken bile kalbim cenemi kirarcasina acitiyor,yapma bunu bana güzel kiz:((
 • "bu demogojik duyar kasma etkinliğimi de şuraya bırakıyorum."
 • İnsan acımasız bir türdür hem kendine hem çevresine. Başta farklılıkları kabul etmez her şeyi kendine uydurma eğilimine sahiptir.
  Bunu başardıkça grileşmiş ve sıradanlaşmıştır.
 • tamı tamına doğru bir ifadedir.
  dünyadaki tüm felaketlerin başrolü insanın ta kendisidir.
 • İnsanoglunun acimasizliklarina sahit oldukca kisinin beynine yerlesen dusuncedir.
  Sirf kendi keyfi, eglencesi, cikari icin bitki öldürür, hayvan öldürür, insan öldürür, anasini babasini tanimaz insanoglu. Dunyaya hukmetmek icin dunyanin sonunu getirmeye razidir. Kucuk beynini her turlu rezillige calistirir. İyilik yapmaktan ödü patlar ama kotuluk yapmak nefes almak gibidir onun icin. Sevgiyi zor, nefreti kolay bulur. Kotu olmayi kendinde hak gordugu gibi bunu bir de dunyanin kalanina altin tepside sunar. Bunu guzel bir sey gibi gösterir. Guclu olmayi kotu olmak sanar. Hepsi cocuklarina guzel bir dunya birakmak istiyordur ama hicbiri dunyaya guzel cocuk birakmaz.
  İnsan olmak bu ise, insan olmayalim. İnsanlıktan nasibimizi almayalim. Yuzyillardir insanliktan nasiplene nasiplene insanliktan ciktik.
  insanoğlunun felaket olduğunu dusunmek evet agir bir dusuncedir, dilerim bu agir dusuncenin beynimize yerlesmesine sebep olan insanlar bu agirligin altinda ezilirler.
  icimdeki nefreti tetikleyen videoya gider