illuminati

  • 21. yüzyılda varlığına hâlâ inanılmasına şaşırıyorum. dostlarım, google'da council on foreign relations diye aratınız, çıkan sonuçlara bakınız. akabinde küresel çapta market ve reklamcılık faaliyetlerini sürdüren şirketlere bakınız, işte asıl arkaplanda olan onlar. insanları bir güzel oyuna getirdiler bu gibi zırvalıklarla, fakat market ve reklam piyasasından iyi anlayan insanlar bunların bir algı yönetimi olduğunu anlar.
  • İnsanın 24. Kare bilmem neyine etki eden görselleri kullanan topluluğun adı hatta başka adıyla Deccalin dünyadaki yansıması ':)
  • tam türkçe karşılığı olarak (bkz: ışınım)demektir. ya da (bkz: ışıma)... bu ışınımla aydınlandıklarını iddia ederler.. yani bunu nirvana'ya ulaşmak ya da kemale ermekle bir tutarlar; farklı inançlarda tabi..
  • Bütün gençlerin orta okul son ve lise zamanında merak edip araştırdıkları Miley, Rihanna, lady gaga, gibi ünlülerin kliplerini tersten dinlemek, izlemek ve bazı türk şarkılarında aynı şekilde araştırmak. Teşkilatı merak etmek sayfalara girmek gibi bir şey yapmışımdır. Gençliğimizin gizemi ndkdmdskdk