hediye istemiyorum diyen kadın

 • yoktur. yani varsada yalan söylüyodur.
  bu konularda dikkatli olup böyle tuzaklı sorulara kanmamak lazımdır.
  bir kadının yanındayken her an sınavda ve karşınızda tek bi kadın deyil de bi whatsap grubu kadınla karşı karşıya olduğunuz hiç bi zaman unutulmamalıdır. en ufak bi hareketiniz saniyeler içinde yorumlanıp illaki aleyhinize bi hareket bulunabilir.
  halbuki erkekler öylemi. (bkz: swh)
 • valla yoktur. kendimden biliyorum.

  he bir ara bendim bu kadın. ağzıma sıçtılar. istiyorum aq hediye de istiyorum. her şeyi istiyorum. dünyayı istiyorum. var mı?

  yok lan. iki güzel söze tavım. samimiyet soslu olursa.

  aman ne bileyim sözlük.
 • Vardır.
  Erkek arkadaşına kıyamaz. Parasını kız arkadaşı için harcayacağına kendi için harcasın ister. Ailesine, kız kardeşine harcasın ister. Beklentiye girmez.
  Bazen çevresinde görüp özenir üzülür ama belli etmez de bunu.
  Aptallıktır belki sanırım hiç bilemeyeceğim bunu.
  Babasına kıyar o ayrı *
 • Hediyeden çok birlikte yapılan aktiviteleri daha çok seven kadın olabilir. 14 Şubat'ta hediye yerine sevgiliniz ile çok güzel ve anlamlı bir gezintiye çıkabilirsiniz.

  Ama toplumdaki 14 Şubat algısına kafayı taktıysanız pahalı ve anlamsız hediyeler alıp Instagrama "aaa koçişkom bana ne almış" , "dünyanın en iyi sevgilisi" tarzı paylaşımlarla kendinizi topluma kanıtlayabilir ve samimiyetsiz iğrenç aşk(!)larınıza devam edebilirsiniz.
 • Özel günlerde hediye istemeyen kadın olurda, hiç hediye istemeyen kadın olmaz -ki bu kötü bir şey değil, istemelidir- en azından ben rastlamadım.
 • benim eşim olur kendisi...

  hediye alınmasını saçma bulduğundan, kapitalizm düşmanı olduğundan, paranın doğru yere harcanmasına taraf olduğundan.... filan değil! hediye seçme konusundaki başarısızlığımdan kaynaklanıyor. Hediye almam yasaklandı.

  Ama bu ilk buluşmamızın, ilk konuşmamızın, nişan ve evlilik yıldönümlerimizin, sevgililer gününün boş geçmesi anlamına gelmiyor. Öncesinde ne istediğini konuşuyoruz, birkaç seçenek üzerinde anlaşıyoruz ve ben sürpriz yapıp (!?) birini alıyorum. Bir diğer kuralımız da gününden 3-4 gün önce hediyeleşmek. Bu sayede beğenmezsek veya karar değiştirirsek iade-değişim yapabiliyoruz. *