hbenol


 • sözlüğümüzün güzide yazarlarından, benimse kadim dostlarımdandır. çocukluk arkadaşı olarak nickaltını açma şerefini kendime verdim. ve evet benim davetimle geldi; ne demek, rica ederim.
  yavrusu yumurtadan yeni çıkmış bir kaz kadar korumacı, kozasından yeni çıkmış kelebek kadar narin, bir anne kadar düşüncelidir. ince ruhludur ya benim arkadaşım. iyi ki hayatımda! ve itiraf ediyorum, onu kızdırmayı çok seviyorum. (bkz: blog sözlük itiraf) *
  nice yazmaların olsun.
  --- spoiler ---
  bir gün o okuduğun bi' dünya kitaplarının arasında yazar kısmında senin adının yazdığı kitaplar olacak ve o gün gelip burayı editleyeceğim.
  --- spoiler ---
 • Güzel bir kafası.
  Bol kepçe kahkası var.
  Gülmeyi biliyor.
 • sosyal medyada başka sözlüklerde paylaşılan entryleri görmemek için gözlerini kapadığını iddia eden yazar. *
 • Kim olduğunu bilmiyorum ama yukarıdaki yazı muhteşem ve sen bunları yazan kişinin çok yakın bir arkadaşısin :D şanslı olduğunu söylebilirim :D
  Ayrıca nickin bir yerden tanıdık geliyor sanki daha önce gördüm :/
 • engri'nin girdisinden anladığım kadarıyla waffle içeriklerinin hepsini seçip, sipariş için beni bekleyen yazardır. bu inceliği gösterip "çabuk seç bi' saattir seni bekliyoruz, açız" falan demedikleri için çok müteşekkirim. yüreği güzel hoşsohbet b1r insan, kalemi daim olsun, waffle'ı bol malzemeli olsun, olsun da olsun, benim çay açık olsun.*
 • Nickaltının angrybird tarafından açılması ile müşerref olmuş sözlük yazarı. İçinizden biri
  (bkz: içimizdeki şeytan)
  (bkz: ben)
 • kendisi az önce bana zor bir soru sordu. (bkz: zeki olduğunu gösteriyor) açıkçası verecek cevap bulamadığımdan yuvarlama bir cevapla konuyu değiştirmek zorunda kaldım.

  ayrıca sözlüğümüze yeni gelmiş. hoş gelmiş (*swh)
 • sözlüğe geri dönmemde eeen fazla emeği olan kişi.
  sözlüğü ve instagramı kapattığımı farkettiği andan itibaren * beni bu mecralara geri çekmek için verdiği kutsal mücadelesinden tek bir an vazgeçmedi. sanırım şartlar el verseydi devamlı mesaj atıp aramanın ötesine geçip yanıma gelecek ve hesaplarımı kendisi aktifleştirecekti.
  hayır hayır, mevzu hesaplarımın kapalı olması değil elbette. hesaplarımı kapalı tutmama sebebiyet veren nedenler. o bunu merak ettiği için bu kadar uğraştı. çünkü bunlar angry gibi birisinin yapacağı hareketler değildi. siz de sanıyorsunuz ki ergenliğinin son demlerini dolu dizgin yaşayan hbenol zaten şımarık olan angry'yi iyice şımartıyor. aslında çok da yanlış değil. onun ergenliğinin son demlerini dolu dizgin yaşaması hariç doğru. o hayatını hep dolu dizgin yaşadı zaten, yaşıyor, yaşayacak da inşallah. ve evet ben şımarık bir insanım ve çocukluğumu paylaştığım insanın dostane sevgisi beni şımartıyor.
 • (bkz: hikmet benol)?

  Serbest çağırışım.
 • artık blog sahibi olan bir delikanlı. (bkz: #106919) sebebi de buydu. sevinçliyim! :))))))))
 • Bloguna eklediği imzasına fena vuruldum ey sözlük! Allam bana da nasip et artık karakteristik bir imza:(