hayvanlar öldürülmesin duyarı kasmak

5 entry daha

  • yapılan hareket, savunulan görüş doğru ya da yanlış olabilir buna bir şey diyemem. ama bir insanın düşüncesine, inandığı şeylere "duyar kasıyor" deyip o insanı aşağılayamazsın. Bırak o da öyle söylesin, düşünsün, yaşasın. "Duyar kasma" deyip kendi duyarsızlığınıza kılıf bulmayın yeterrrrrr!
  • muhtemelen burger king'de king menü hüpletirken hiç aklına gelmeyen konudur, büyük ihtimalle teknoloji ilerlediği için etlerin burger halinde ağaçta yetiştiğini düşünüyorlardır. biz içimizi temiz tutalım, başka türlüyse artık o da kendi bilecekleri iş.

    o değil de bayramda büyükleri aramayı unutmayın arayın onların da bayramı bayram olsun
  • duyar kasıp twitter adresini vermenin başka bir şeklidir.
  • Popülarite kazanmış ve çok çok büyük bir kısmı samimiyetsizlik kokan afişize etme yöntemidir. Ama tabi burada öldürmek var öldürmek var arkadaş. Bende tavuğu yolmadan önce canlı canlı kaynar suya batırılsın, midyeler canlı canlı kaynatılsın, derisi kullanılacak hayvan dövülerek öldürülsün demiyorum. Bu konularda bence de daha çok daha hassasiyetli davranmalıdır. Hatta farkındalık oluşturulmalı. Ama bu hayvan öldürülmesin değil en doğru şekilde öldürülsün demektir.
  • Genellikle kurban bayramı vakitlerinde vuku bulan olay. "Hiçbir canlının hiçbir canlıya kurban olmadığı bir dünya dileğiyle, mutlu bayramlar." gibi kutlama mesajları atarlar.
5 entry daha