görünen adam

 • 6 temmuz persembe günü final bölümüyle bizlere veda etti.bir süre daha devam etmesini isterdim ancak her istediğimiz gerçek olmuyor.konusuyla senaryosuyla farklı bir diziydi böyle projeler görmek güzel bir duygu.
 • 10. bölüm teaserı yayınlandı bugün bölümde yayınlanır diye umuyordum ki perşembe günü yayınlanacakmış beklemedeyim.
 • bugün 9. bölümü çıkmış dizi.

  son bölümleri pek sarmamıştı açıkçası, bakalım bu kez güzel olmuş mu?
 • Selena tadında bir youtube dizisi.
  Eğer bunu onur ünlü değilde bir başkası çekmiş olsaydı, bu kadar övgüyle adından bahsedilir miydi? Merak konusu. Leyla ile mecnun izlemiş olmak, onur ünlü'nün her yaptığına hayranlık beslemek değildir.
 • 15 bölümden oluşacağını öğrendiğimde üzüldüğüm bir An önce bitmemesini istediğim, ilerde Türk dizi sektörünün mihenk taşlarından biri haline gelecek olan devrim niteliğindeki dizi. Bu tür yapımların artması dileğiyle...
 • muazzam bir onur ünlü kafasının erkan kolçak köstengil ile harmanlanması sonucu ortaya çıkan seyir zevki yüksek internet dizisidir.
  onur ünlü ne yiyip ne içip bu kafaya ulaştığını açıklasın halk merak içerisinde.
 • yayınlanması bitene kadar sanırsam her pazartesi perşembe uğrayıp bir şeyler karalamaya çalışacağım diziciktir. bugünkü bölümde genel olarak artık maceraya girmişse de yine de kısa süresi nedeni ile hevesi kursakta bırakıp üç gün daha beklememe neden olmuştur. ama o dizi bir gün bitecek!
 • Farklı olmayı amaçlayıp, bunu başarabilen bir youtube dizisidir.
 • kurtuluş görelili'yi canlandıran erkan kolçak köstendil'in oyunculuğuna ayrı bayıldığım internet dizisi. bugün itibariyle beşinci bölümü yayında, kaçırmayalım.
  --- spoiler ---
  şimdi efendim ben genelde yorum yapamıyorum. gelecek bölümleri seyretmek daha hoşuma gidiyor. o yüzden ne yazık ki yorum okumayacaksınız. ama güzel dizi be izleyelim*
  --- spoiler ---
 • Az önce onur Ünlü'nün samimiyetle yaptığı teşekkür konuşmasının sebebi olan dizi.
  arkadaşlar bunun güzel bir şey olduğunu söylediler, ben de sevindim, diyor bi de
 • dün itibariyle dördüncü bölümü izlenebilen internet dizisi. 25.05.17 tarihinde beşinci bölümüne kavuşacak olmak insanı mutlu ediyor tabi. biraz daha seri paylaşsalar da hemencecik tüketsek! ama tabi hangi dizi olursa olsun üretim bu kadar seri ve kolay olmuyor ne yazık ki! söz konusu görünen adamda -düşüncem odur ki- teknik yetersizlik nedeniyle sadece aksesuarları görebiliyoruz. tabi dizi içerisinde başka bir nedenle de olabilir fakat henüz bulamadım onu.

  ürün yerleştirmeyi efsane yapmış. onu da tebrik edelim. merakla yirmibeş mayısı bekliyoruz efendim. saygılar!
 • Şuan 2.bölümü izliyorum. Cahilliğime verin anlayamadığım birşey var. Görünmeyenlerin dünyasında neden sadece aksesuarlar görünüyor. Kıyafetlerinde görünmesi gerekmez mi?
 • Merak ettiğim ve blog yazarı arkadaşın tavsiyesi ile mutlaka izleyeceğim güzel bir dizi..En azından farklı..
 • İlk 3 bölümünü şuan youtube dan izleyebileceğiniz, onur ünlünün dediğine göre ilk film olarak düşünülmüş bir proje. Aşırı fantastik öğeler içeriyor -kimsenin görünmediği paralel bir evrende yaşanması gibi- ayrıca reklam yerleştirmeler de hep böyle olursa güldürmelik malzeme çoğalır.
  başrol için de seçilebilecek en iyi oyuncunun seçildiğini düşünüyorum. İzleyeleyim, izletelim, bu ülkede onur ünlü gibi insanlara ihtiyaç var.
 • youtube üzerinden yayınlanan yeni bir internet dizisi. şimdilik üç bölümü olan dizinin üç bölümünü de yayımlandığı gün izledim. ilk bölüm gerek farklı tarzı gerek de görünmeyenlerin dünyasını anlamaya çalışırken geçti ve de izlemeye devam etsem mi etmesem mi bilemedim. zaten 15 dakika civarı olan bölümler olduğu için devam etme kararı aldım. üç bölümünü de bitirdim. diğer iki bölüm daha eğlenceli geçti. tabi yine tam oturtamadığım yerler var. yeni bölümlerin yayınlanmasını bekliyorum. zevkli küçük bir dizicik olmuş.

  bakalım devam edeceğim. fikirlere destek olmak açısıyla, sonuçta ortada emek var. bir de baş karakteri beğendim. samimi geldi bana.
 • Barış özcan deyimiyle, fantastik youtube dizisi.
  Barış özcan yorumluyor *
  Edit: Kendi yorumum: çok güldürdü. Gülmekten bazı kısımları duyamadığımdan birkaç defa izledim.
 • onur ünlü ismini duyunca heyecanlanmama vesile olan yeni proje. 15 mayısta ilk bölümü yayınlanacak olan dizi youtube kanalından ücretsiz olarak yayınlanacak.

  onur ünlü'nün yazıp yönettiği ve başrolünde Erkan Kolçak Köstendil'in olduğu dizi, görünen adamın görünmez insanlardan oluşan bir evrende görünmeye başlamasıyla başına gelen komik ve eğlenceli olayları anlatıyor.

  Görünen Adam - Fragman
  Onur Ünlü Görünen Adam röportajı