gerçek kesit manyak  • Bugün Beyoğlu sinemasında izlediğim film. Flaş tv vardı hani belki hala vardır bilmiyorum neyse orada çıkan beyin yakıcı saçma hikayelerden biri gibi. Ama denildiği gibi gerçek kesit. Gerçek kesit manyaklık.
    Hikaye bir kenara oyuncularda yok yok maşallah. İki saniyelik Çilingir rolünü bile adam gibi bir oyuncu oynamış. Veee Onur ünlü de bir ara görünüyor. Son olarak Onur ünlü seven gitsin izlesin. İlk kez Onur ünlü yönetmenliğinde bir film izleyeceklere tavsiye etmem, filme gelen arkadaşlardan birini geri döndürdük. Git dedik, evde '' sen aydınlatırsın geceyi'' izle.
  • onur ünlü'nün imzasını taşıyan merak uyandırıcı filmdir.

    "Gerçek Kesit programındaki Sarı Bıyık karakteriyle tanınan Cahit Kaşıkçılar'ın başrolünü ve senaryosunu üstlendiği, Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğuna oturduğu Gerçek Kesit: Manyak, gerçeklikle bağını koparmış ve ölmüş annesiyle yaşamaya devam eden Rıza'nın hikâyesini ele alıyor."

    film hakkında ayrıntılı bilgi için buradan buyrun.
  • 90 ların anısına gitmek istediğim film.ne kadar garip Olay varmış derdim izlerken, eminim film de gerçekleri kadar çarpıcıdır. Türk milletinin sosyolojik psikolojisi.