fundalina

 • (bkz: bilgi paylaştıkça çoğalır)
  bilişim teknolojileri öğretmenidir. Dijital iletişim ve Sosyal medya üzerine çalışır, yazılar yazar blogu. türkiyenin en iyi ilk 10 blogu içerisindedir. Yazılarını okumayı çok severim, büyük bir emek ve fayda üzerine odaklanılmış yazılardır. ülkemizde tasarım blogu diyince aklıma ilk gelen abimiz olan (bkz: hasan yalçın) ile evlidir.
 • blog temasını bu hale getirebilmek için 250 $+ harcamış bayan kişisidir. senede 1 defa ziyaret ettiğim kişidir.
 • blog temasını bu hale getirebilmek için neye 250$ harcadığını merak ettiğim iyi bir blogger.
  aydınlatan olursa sevinirim, zira kullandığı keilir teması themeforest'ta 44$'a satılmaktadır.
 • Logo tasarımını kocası (bkz: hasan yalçın) yaptığını biliyorum. @2 dediği gibi tema fiyatı belli. Birkaç düzenleme ile tema şuan normal halinde. Neye 250$ verdiğini bende merak ettim :)
 • turkcell blogdan tanıyıp blogunu listeme eklediğim kadın blog yazarı
 • Gözlerimizi yollarda bırakan davetlimiz.
 • Yazdıklarınızı görünce şaşırdım arkadaşlar. Uzun yıllar Bilişim Teknolojileri dersi öğretmeni olarak görev aldım ve Avrupa Birliği projelerinde devlete hizmet verdim. Binlerce öğrencim bugün aranızda blogger, vlogger ve en nihayetinde İnternet kullanıcısı olarak yer almakta. Öğrencilerimle gönül bağım halen sürüyor ve mesaimin ciddi bir kısmını ayırdığım "sizlerden gelen sorulara" tüm samimiyetimle ve elimden geldiğince yanıt ve destek vermeyi sürdürüyorum. Şu an dijital iletişim ve teknoloji üzerine markalara danışmanlık veriyorum. Özellikle genç arkadaşlarım ne zaman destek istese bir dakika bile düşünmeden koştuğumu herhalde biliyorsunuzdur. Yıllardır toplumsal değer yaratmak ve katkı sağladığını düşündüğüm bilgimi paylaşmaktan başka bir amacım olmadı. Hal böyle olunca insan kendisi ile ilgili olumsuz yorum gelince hem üzülüyor hem de nedenini sorguluyor. Temamın benzerini görmekten artık içim çıktı. Ne zaman bir yenilik denemeye kalksam alıp kopyalandı, hali hazırda ömrümü verdiğim içeriklerime yapıldığı gibi. Temam bildik bir tema olmasına ve fiyatı belli olmasına rağmen (defalarca söylediğim gibi) eklentilerine çok para harcadım - şu an kullandığım ajandaya bile neredeyse temam kadar bir ücret ödedim. 250 Dolar dediysem o kadardır, bunun havasını attığımı mı düşündünüz? Şu an maliyeti çok daha fazla olmuştur ama emeğinizin karşılığınızı almak istiyorsanız buna değiyor. Bir kadın yazar ve ablanız olarak yemek - moda - kozmetik - çocuklar... ile ilgili bir blog tutmamı mı tercih ederdiniz. Blogumdan aldığım her verimi sebepleriyle birlikte sizler için yazıp paylaşan biri olarak senede bir defadan fazla ziyaret edilmeyi beklemek hakkım. Ben bu camiaya elimden geldiğince destek olmaya, sorun çözmeye odaklanmışken özellikle burada bunları okumanın hevesimi kırdığınızı bilmenizi isterim. Hepinizi seviyorum, birlikte güçlü olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Biz yazacağız, paylaşacağız, dürüst ve samimi olacağız ki yarınlar bilgimizden beslenebilsin. Bunu sen yapmazsan, ben yapmazsam, biz yapmazsak kim yapacak?
 • günlük takip ettiğim yazar ablamız. hak ettiği yerde olduğunu düşündüğüm sayılı blog yazarlarından. (bkz: fundalina)
 • Kendisini pek tanimasam da yardimsever ve iyi bir insan ☺ hep başarili olur umarim