fenerbahçe

15 entry daha

 • 11 oyuncusu önümden geçse bir tanesini tanımayacağım endüstriyel spor şirketi.

  ben en son futbolla ilgilendiğimde van basten, gullit falan vardı. bir tane kırmızı surat oyuncu vardı adını hatırlamadığım, domuz gibi güçlüydü. dünya kupasımı ne vardı oynuyorlardı. futbolla ilgilenmekten erken yaşta kurtuldum ama yinede zamanında futbola ayırdığım zamana acırım.

  kardeşler yaşam değerlidir. yaşam=zamandır. dolayısı ile zamanınız değerlidir. eğer boş vaktinizde yapacak değerli bir uğraşınız yoksa gerekirse ömür boyunca tüm boş vaktinizi değerli uğraş araştırmakla geçirin yinede futbol, popüler kültür gibi saçmalıklara zaman ayırmayın.

  zamanın değeri konusunda in time filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. hayatınızın her saniyesi o filmdeki insanların her saniyesi kadar kıymetli. bu film sizi zamanın değeri konusunda dürtemezse hiçbirşey dürtemez.

  türkçe dublaj filmi bitturk torrent sitesinden indirebilirsiniz. üyeliğiniz yoksa mesaj atın davetiye vercem sırf bu filmi indirmeniz için. davetiye adedi sınırlıdır.
  altyazılı olarak torrent bulup indiremeyenlerde mesaj atsın yardımcı olmaya çalışırım linkler konusunda.
 • @hamsi beşin biri olsun.
  (bkz: üçün biri)
 • Üç büyükler denen kavramın üçünden biridir.
  (bkz: beşiktaş)(bkz: galatasaray)
 • dün akşam malatya ile oynanan maçtan sonra, GS'nin kendi evimizde yeneceği sene bu senedir dedirten takımdır. takımda forvetin, liderin, oyun kurucunun olmamasını geçtim ne yazık ki takımda fenerbahçeli bile yok.
15 entry daha