düşün ki o bunu okuyor

#anket sırala
/ 57
 • hatırladın mı?
 • ümit kapılarından döndüm, kapıyı çaldım, açan yok idi. tek kaldım, yalnızdı gökyüzü, yalnızdım. koca bir gökyüzü düşün, alabildiğine geniş, muhayyel edemeyeceğin derecede, gökyüzü işte, bilirsin... ve o gökyüzünde bir yıldız düşün, tek kalmış bir yıldız, insanlığın görebildiği yegane yıldız. o yıldız benim sevgilim. haberlerde değilim, ajanslara düşmüyorum, kimse benden söz etmiyor, biliyorum çünkü parlayamıyorum.
  kendime kapıldım, gidiyorum. ama bir bilebilsem nereye gittiğimi. yol'u bir tarif edebilsem... ah! ne uzağım artık yollardan. n'için kimseler kapımı çalmamakta?
  "tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya tarantulaymış benim adım diyecek değilim!"
  yoruldum. neredesin? bir uzak semti gibi parlar iken gözlerin, geceleri eğlence için raks eder iken alemlerde şanı çıkmış meyhanelerde, benim sabahları n'asıl akşam ettiğimi, geceleri ise n'asıl sabah ettiğimi nereden bilebilirsin... ben söyleyeyim, koca bir "ah!" ile.
  şimdi uçurumda açan çiçek gibiyim. köklerim toprağa alabildiğine uzun olsun isterdim, sahibim beni diker iken bunu düşünemedi, köklerim alabildiğine kısa, yağmur yağıyor, boran bastırıyor, rüzgar şiddetli, kopacağım herhal...sevgilim koptuğum yerden uçurumdan aşağı sürüklenmek acı vericidir. nerdesin?
  nerdesin -ki ben artık delirmenin evrelerine misafir olur iken, tüm sokakları kendime mesken bilmiş iken, kaybettiğimi artık aramaz iken, sen şimdi alemde dünya hali ile kendinden mi geçmektesin?
  sessizliğin gölgesinde adımlarımı sayar iken, gece uyanmalarımda simsiyah havaya kendimi kusar iken, dolmanın bir diğer hali olan boşalma halinden ber'i iken, insanlardan nefret eder hâle gelir iken, nerdesin?
  zaman geçmekte sevgilim, jilet gibi deşmekte bağrımızı. kurtulmak istediğimiz şeyin bize bu kadar yakın olduğunu bilmek, bu bilmek hâli ile adımlayamamak, yorucu olduğu kadar hüzün dolu da... kurtulmak istediğimiz şey "biz'iz," sevgilim, kendimimiz... ama insan kendini değersiz bir eşya gibi çöp kutusuna atamıyor, değil mi?
  çekmek zorunda olduğumuz dertleri -n'için zorunluluk?- heybemize atıp, yollara çıkar iken, kendimizi bıraktığımız yerde bulamadık. hata ettik, yola kendimiz ile çıkmamız gerekiyormuş sevgilim, hata ettik!
  gez, eğlen ve anla sevgilim. kitaplar ile aranı açma. sıkı tut kendini. kendine sahip çık. onlara fazla güvenme. hiçbir sözüme aldırma. buna bile...
  hoşça kal değil sevgilim, elveda!
 • seninle beraberken ikimizinde ilk defa dinlediği bir şarkı vardı. ikimize de iyi gelen birbirimizi kırardık bazen o şarkı bizi koşulsuz bir araya getirirdi. öyle aşk şarkısı falan da değil hani gittiğimiz festivalde öncü grup olarak çıkıp ana grubu gölgede bırakan bir kaç delinin şarkısı. 1 hafta önce eskişehir'de denk geldim kendilerine bizim şarkımızı çaldılar ne sen vardın ne de ben dans edebildim her şeyin bir sonu varmış demek.

 • hitap edeceğim kimse yok şu an için. mic drop :D
 • Lütfen sevgilim kurtar beni bu esaretten.

  Allah da biliyor ki benim bunca zaman beklememin

  tek ama tek sebebi ardımda bıraktığım senin gibi temiz bir çocuğun ömrüm boyu pişmanlığını yaşamaktan korkmamdı.

  Acı bana..

  Merhamet et..

  Bir Köpek bir yalvarıyorum karşında..
 • artık beni fark et, bende mutlu olayım
 • 5 gün erzurumda olacağız ve iki kişilik odalarda kalacağız

  Deli gibi özlerim seni Köpek gibi özlerim
 • seni bulamamışken ben kayboluyorum
 • .. Ama yine de bazen bir peygamber kadar kusursuz olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum.

  Senin çocukluğunu bilirim. Hiç değişmedin.. Hep aynı sevecen, pozitif, hep aynı mükemmellik.. Ve hiç hatanı görmedim.

  Tek hatan bana (bkz: geçirmek) oldu, çok affedersin, onu da başkasına giderim diye yaptığını zannediyorum. Oğlum gitmem.. Tamam.. Olayın uhreviyetine argo bulaştırmayım :)
 • Bir (bkz: peygamber) değilsin ama,

  10 senede Bana yaşattığın onca tecrübeden sonra artık ben konuşmasam da anlayacağına kalpten inanıyorum.

  Özetle,

  Sana tapıyorum..
 • Geri dönülmesi zorunlu olan bir yeri özler mi insan?
 • bul beni
 • beni düşünmüyorsan doğacak çocuklarını düşün. onları maksimum düzeyde kültürlü yetiştirir, daha doğmadan bilsem sınavlarına, doğduktan birkaç ay sonra da kolejler sınavına ve lise düzeyine gelince de artık uluslar arası yarışma ve bilgi paylaşım platformlarına dahil edecek şekilde yetiştiririm.

  Çocuklarına acı :))
 • Bu dünya hangi hayatın cehennemi.
 • Bir de "biz feleğin çemberinden geçtik." cümlesinde içinden geçilen felek çemberi var ya, işte o çember bu çember. Bunu da atlatırsak her şey harika olacak inşallah...

  İnşallah be sevgilim...
 • "Bana acı" demiyorum. Tamamen bitmiş bir halde olsam da.

  Ama kendine acı.. Çünkü.. Bir başkasının seni ben gibi sevemeyeceğinden ve sana aynı özeni gösteremeyeceğinden neredeyse eminim.

  Kendine acı. Kendi hayatını bile bile çöpe atıyorsun. Seni 13 yıldır tanıyan ve son 10 senede hep doğru zamanın gelmesini kollayan bir insan var karşında. Bu işin şakası yok.

  İkimizin de pişman olduğunda geri dönme şansımız yok... Çocukça bir karar vermekten sakın. Bir delilik yapma!

  Ömrümüzün sonuna kadar acı çekeriz sonra.. Gerçekten anlamıyor musun?


  .
  .

  ↑↑↑ Mesele sen olunca ben hiç gurur yapmam. Yapmıyorum da zaten. Sadece seni istediğim yerde görebilmek için biraz canını yakmam gerekti.. Tıpkı senin bana yaptığın gibi..

  Anlıyor musun..
 • Dün son kez bitti evet. Bu sefer gerçekten bitti. İçimdeki sevginin yerini nefretle doldurmaya başladım. Bir süre sonra kararından vaz geçip bana yazsan bile dönmeyecek içimdeki hiçbir giden.
 • vicdan azabı çekmeden kendim olabileceğim zaman istiyorum hayat senden!
 • Güzel çocuk, istemiyorum günahına girmek. Sana karşı -aşırı iyi- davranışımı şahsi algılamamalısın. Ben bilgisayar işi söz konusu olunca hiç kimseyi geri çevirmiyorum ve elimden gelen desteği esirgemiyorum, farkındasın.

  bu benim mesleki prensiplerime bağlılığımla alakalı. mezun olduğum gün kendime bir söz verdim: pc'lerle alakalı hiçbir işi geri çevirmeyeceğime söz verdim. Şimdi de tam olarak verdiğim söze sadakat gösteriyorum(bkz: hipokratın yemini gibi düşün)..

  o yüzden bu safsatanın daha başlamadan önünün alınması lazım. İyi bir insansın, herkes çok iyidir.

  Ama benim ömürlük bir yeminim var.. Sadece buna saygı duyulmasını bekliyorum ve insanlardan ilgi değil anlayış bekliyorum.
 • Hepinizden kurtulmak istiyorum en çok da senden. Gidin lan! Beni yalnız bırakın. Defolun, defolun!
/ 57