doğu ekspresi

7 entry daha

 • suyu çıktı. evlilik teklifi yapmak için trene binmeye ne gerek var arkadaşım bu ne vıcık romantizm? ayrıca hiç mi işin yok tavanı tasını tarağını almışsın odayı süslemişsin falan. çok sıkıcı. valla soğudum gitmeyeceğim

  sucuk bile götürmüşler ya ahahahh.
 • popülarizm kurbanı oldu olacak ben en çok ona üzülüyorum :( Ama gönderin beni gözünüzü seveyim, bilet bulmak bu kadar mı zor olur ya?
 • Popüler olan her şey gibi bunun da içi boşaltıldı.
  Ben de gittim. Yılların hayaliydi benim için uzun bir tren yolculuğu. İki sene evvel de bu hattın hala işlediğini keşfettim. Uzun araştırmalar sonucu ancak geçtiğimiz aralık ayında ayarlanıp 7 kız arkadaş düştük yola. Ne olduysa biz gidip geldikten sonra oldu zaten. Nasıl patladı anlam veremedim.
  Amaç Kars değil, tren yolculuğunu deneyimlenmekti bizde. Öyle 86152727 fotoğraf da çekmedik. Güzel, kaliteli vakit geçirdik. Kars da bizim için bonusu oldu. Hele de yemekleri. Sırf onun için vakit Ayarlar giderim devamlı Kars’a. Aslında yazacak çok şeyim var bu konuda. Ama tek söyleyebileceğim;
  Yine gider miyim? Evet.
  Fakat bu sefer yalnız. İki kişi en fazla.
  Kalabalık pek zevkli olmuyor. Ya da ben kafa dinlemek istediğim için bana öyle geldi bilmiyorum. 25+2 saat rötarlı yolculuk yetmedi tadına varmaya.
  Önümüzdeki kış Sofya ekspresi için planlar yapıyoruz. Sibirya ekspresine kadar yolu var*

  Ben de popüler olan her şeyden olanca uzak durmayı yeğleyen biriyim ama Gitmeyi düşünüyorsanız gidin. Popüler olmasına aldırmayın. Kimsenin de lafına bakmayın. Deneyimleyin mutlaka.
 • Karslıların köyüne gidemediği ulaşım türü
7 entry daha