danla biliç

7 entry daha

 • iyidir, kötüdür bi yorum yapmıcam. hele bir bağyana uluorta bişey söylemek delikanlılığa sığmaz zaten.
  ancak bu kadar boş zamanı bulup neden böyle gereksiz şeylere harcadığını merak ettiğim insandır.
  o kadar makyaj yapçak zamanın varsa git dizi mizi izle,arkadaşlarınla muhapet et,en azından yemek falan yap da anana babana hayrın dokunsun derim yüzyüze gelirsek de.
 • sosyal medyanın yeni gözdesi olan kişilik. Yapmış olduğunu tüm şımarıklığın sebebi, onu izleyen ve eleştiren tayfa yani bizleriz. Kızı eleştirmek için twitter hesaplarında dönen saçma sapan yazılar sadece onun takipçi sayısını arttırmaya yarıyor. Tabii ki her sosyal medya fenomeni gibi onun da belirli miadı var. Onu doldurduğunda kimse ondan söz etmeyecek, hatta adını bile hatırlamayacaklar.
  Azazator o kadar güzel yazmış ki onun yazdıklarının üzerine söz söylemek zor. Tek katılmadığım nokta umut noktası. Çünkü yeni nesil, kitap sayfası çevirmek yerine twitterda gezinmekle meşgul. Hal böyle olunca da ikinci paragrafta yazmış olduğu ve okurken keşke gerçekleşebilme olasılığı olsa dediğim satırlar, bizim için hayalden öte bir ütopyadır.
 • retorik dijital bünyesinde youtuberlık yapan ve kategorize ettiği sinir olunabilecek tipteki kızları taklit eden makyaj videoları hazırlayan, pek mütevazi olmasa bile eğlendiren enteresan kişi.

  kanalındaki videolara buradan ulaşabilirsiniz.
  video başlıklarından bazıları
  (bkz: canım eniştem diyen kız makyajı)
  (bkz: beğendiğin kız bu muydu aşkım makyajı)
  ..vs
7 entry daha