bulaşık makinesi almak isteyenlere tavsiyeler

 • alman markasından vazgeçmeyin. tanınmış olması ya da olmaması önemli değil.
 • en iyi beyaz eşya markası hangisi yazımı inceleyerek bu konudaki kararsızlığınızı giderebilirsiniz :)
 • tüm beyaz eşyalar gibi ,bulaşık makinesi de tamamen şans işidir.Kiminin kullanmaktan çok memnun olduğu markanın aynısını siz alırsınız burnunuzdan gelir. Tıpkı benim Siemens bulaşık makinem gibi. Yıkadıktan sonra dibinde devamlı su bırakıyor.İki kere servis geldi, çözülmedi.Öyle idare ediyorum.Ama leke bırakma, buğulu çıkarma gibi kusurları yok.
 • uzun süredir bosch kullanıyorum. Çok programlı alsanız da o kadar bir fark olmuyor. 3-4 programlı iş görür..
 • Sanırım ikinci bir entry atmalıyım ama bu bir geri vites entrysi değil. Evet böyle bir başlık olabilir ama başlığın altındaki ilk entry forum sayfasındaki soru üslubunda. Bu üslupta bu sözlüğün benliğini kaybetmesine sebep oluyor.

  tanımsal girdi: "bulaşık makinesini spotçudan almayı düşünmeyiniz." dir.
 • (bkz: sözlüğün forumlaşması)
  (bkz: blog sözlük yardım hattı)
 • Tanım: Yazarların bulaşık makinası tavsiyelerini içeren veritabanıdır.

  Herkes kendi deneyimini yazsa dünya ve ekonomi daha da güzelleşebilir bence. Öyle bir başlık bu.

  Uzun bir süredir bulaşık makinesi araştırıyoruz. Aman allahım! Rengi, modeli, özelliği derken. En sonunda bir iki seçeneğe düşürdük. Bu sefer de marka yorumlarına bakalım dedik. Bakmaz olaydık. Bosch, Siemens, Beko,Arçelik hepsinin İnstagram hesaplarındaki gönderi altı yorumları; “Asla Arçelik almayın, Beko alırsanız pişman olursunuz, siemens aman aman, bosch Abv Senin!!!1!!!” minvalinde. E ne alacağız biz?! İnsan ha diye 3-5 bin tlyi bu yorumlara sahip markalara da bayılmak istemiyor e haliyle. Deneyim ve tavsiyelerinizi bekliyor bu başlık sevgili suserlar.

  Edit: hipermetrop sorunu olanlar için tanım cümlesinin başına “tanım” ibaresi eklendi.