bugün

 • dünün yarını...
 • Şu an bulunduğunuz gündür.
 • Yarının dünü olan gün.
 • İçinde yaşamış olduğumuz zaman.
 • dünden daha kıymetli ve yarından daha gerçek.
 • bazen içinde bulunulan 24 saatlik zaman dilimini ifade eder, bazen de geçmişe kıyasla şimdiki durumu, bugünü.

  bugün sabah çok geç uyandım. hatta öğlen. omg... duş alıp okula gittim. imza çakıp oradan da kaçtım. kadıköy. üstüm başım sigara kokuyor ve nefes alamıyorum. nefse ağır gelende hakta hayır vardır. dönüş. eve gitmeyeyim oturup iki ders çalışayım. öff odaklanamıyorum. saat de 6 oldu. bir saate kalkarım artık. belki yarım saate. yarım saat deyip şansımı zorlamayayım 1 saat iyidir. oradan da lanet başıbüyük'e geçerim. çünkü bazen hayat çok sinir bozucu. hayır sinir bozucu olan başıbüyük değil. şu an karnımı ağrıtan gerizekalılığım. insanları alttan alma huyum. bir de özür diliyorum salak gibi. ya ben bu salaklıkla napıcam... neyse 7 30'da çıkarım, 9'da başıbüyük gastroenterolojide olurum. bugün özlen altuğ'un grubundaymışız. öğleden sonra da profesyonellik dersi var. geçen hafta gitmedim bu hafta uyanık kalmam iyi oldu en azından imza atarım. ya ben ne halt yemeye böyle bir insan oldum yine. yok arkadaş bazen bozuluyor düzenim. stabilite sıfır. neyse girmişken önlüğümü de alırım. ooh tertemiz. akşam 6 gibi de hastaneye gelsem, 6 30 da çıksam evime geçsem. maşallah plan güzel inşallah aksamaz ^^

  bloggerlar, dua edin benim için. yüreğimin üzerine kocanan bir ağırlık çöküyor.
 • isimli gazete vardır.
 • 3 günlük dünyanın 2. günüdür.
 • işler, güçler yine...
 • Çok kolay harcanır. Üzerine düşünülmez bile.

  Belki geçmiş hamalısındır.
  Ya da bilmem kaç zaman sonraki hayatınla ilgili kendine sorular sorman ve vereceğin cevapların alacağı sonsuz sayıda olasılık üzerine kafa yorman daha önemlidir. Bilmem.
 • Dünden sonra, yarından önceki güne tekabül eden 24 saatlik zaman dilimi.

  Sabah süper bir kahvaltı dileğiyle uyandım bugün. Süper kahvaltıyı süper abarttım, haftalardır süren diyetimi mahvettim. Yaklaşık bir haftadır planlanan çalışmaları tamamlamak için ofise gittim bugün. Herşey ters gitti. Ne planlar tuttu, ne hafta sonunda ofise gitmenin anlamı oldu. Sigara içmeyeyim dedim bugün. Ofiste kendime hazirladigim az şekerli duble kahvenin yanında ikinci sigara yanarken farkettim sözümü tutamadigimi. Canım sıkıldı. Çıkıp arabayla bir tur atayım, oradan da eve giderim dedim bugün. Müzik listemde neşeli birşeyler aradım arabada . Şansıma unspoken albümü çıktı, elim varmadı, değiştiremedim. E hani tur atacaktım? Yine eve doğru sürüyorum arabayı. Kapıyı yine sessizce çaldım bugün. Yine kapıya doğru koşan küçük ayakların sert darbeleri duyuldu. Yine kapıyı tırmaladı. Yine açamayınca annesinden yardım istedi. Yine yaramazlık yaptın mi sen sorusuna çapkın gülüşüyle " ajzz " cevabını verdi. Oğlumla oyunlar oynayıp birbirimize balık kraker yedirdik bugün. Yarın yeni bir bugün.