brooklyn nine-nine

 • andy samberg'in başrolde olduğu şahane karakterlerden oluşan komedi dizisi.
 • En çok gina ve rosa karakterlerini sevdiğim mükemmel dizidir. Gina karakterini canlandıran Chelsea Peretti ile jack karakterini canlandıran andy samberg dizide bahsedildiği gibi gerçekte de çocukluktan tanışmaktadırlar.

  Edit: kwazy cupcakes oyununu siz de telefonunuza indirip oynayabilirsiniz *
 • ilk sezonundan sonra inanılmaz sıkıldığım dizi. 3. sezonun sonlarına doğru biraz ısındım ve son sezona kadar inişli çıkışlı beğenimle bitirdim. sarmadığı hâlde neden devam ettim bilmiyorum ama bitirmek için bitirdiğim bir dizi oldu kendisi. sanırım beklentimin altında kaldı.

  --- spoiler ---
  bu arada favori karakterim gina ve amy-jack arasında gidip geldi. jacki ilk sezonlarda çok sevdim sonra bıktım. ilk sezondan beri gina'nın garip yetilerine hayran kaldım ancak yer yer sinir bozucu geldiği de oldu. amy'de hoşuma giden bir yön var ama disiplini mi sevgisi mi karar vermiş değilim. bu arada boyle ailesinden nefret ettim korkunçlar. en eğlendiğim kısım da gina ve boyle'un beraber oldukları dönemde gina'nın bundan utanması ve duyurulmasını istememesiydi. ayrıca captain holt'un çocukluğunun da mimiksiz olması gayet güzel bir ayrıntıydı. final bölümü sezon finali olacak kadar güzeldi ancak bir final için uygun muydu bence değildi.

  edit: zaten sezon finaliymiş hiçbir şeyden haberin yok be havuc
  --- spoiler ---
 • her karaktere ayrı ayrı spin-off çekilmesi gerektiğini düşündüğüm polisiye komedi dizisi.

  bu kadar harika bir sinerjiyi çok nadir görürsünüz dizilerde. her karakter komik, eğlenceli. dizide gülme efektleri kullanılmadığından zorunlu olarak değil, kendiniz komik bulduğunuz için gülüyorsunuz. şu an 6. sezondayım. ilk 5 sezona göre biraz sönük ilerliyor ama hala müthiş.

  ayrıca sırf kevin - holt ilişkisi için bile homofobik olmaktan vazgeçmeli bence insan. aşırı aşırı aşırı tatlılar. (kalp, kalp, kalp)

  jake, amy, holt, gina, rosa, terry, charles, tabii ki hitchcock ve scully, hatta doug judy... hepsine ayrı ayrı bayılıyorum ya. kısaca şampiyonlar ligi gibi bir kadroyla harika bir dizi çıkarmışlar.
 • Holt’a bayilmistim, bugune kadar izlemekten en keyif aldigim karakterlerden biriydi. Hatta bana gore dizideki en komik karakterdi.
  Sadece holt icin bile izlenebilecek olan polisiye komedi dizisi.
 • Başlarsam çok tutulurum, işi gücü aksatırım diye başlayamadığım dizidir.