blogger yardım

 • bloggerlerin seo, içerik ve diğer farklı konular hakkında birbirleri ile yardımlaşma ve bilgi paylaşımında bulunma amacı ile kullanılması gereken başlık. bunun için forumlar kullanılabilir fakat niye bunu sözlükte de yapmayalım?
 • blogger standar temalarından birini kullanıyorum. blogum üzerinde şunu yapmak istiyorum;

  belli bir etikete sahip içerikleri ana sayfa haricinde başka bir sayfada listelemek istiyorum. yazıyı yayınladığımda sadece o etikete sahip olan sayfada çıksın, ana sayfada görünmesin istiyorum.

  kod bilgim yok. bilale anlatır gibi anlatabilecek arkadaşlarım varsa lütfen turuncuyu yaksınlar, sabırla bekliyorum.
 • blogger yardım deyince aklıma (bkz: blog hocam) geliyor. ama sözlükte etkileşim oluşturulursa tecrübeli bloggerlar katkı sağlayabilir.
 • (bkz: bir başlık nasıl hortlatılır?)

  blogumda tema değişikliğine gittim. Önceki temada yaptığım ayarlar gitmiş oldu. şimdi sorunum şu; daha önce blog yazılarımı twitter, facebook gibi ortamlarda paylaşırken önizleme şeklinde paylaşabiliyordum. Yeni tema ile birlikte fotoğraf önizlemeli paylaşım yapamaz oldum. Ayarları nasıl yaptığımı da unuttum. Yol gösterilmesine ihtiyacım var.
 • yorum yaptığım zaman bloğumun avatar resmi görünmüyor. oysa kullanıcı ayarlarında profil fotoğrafım var, bunun yanı sıra favori simgem de tarayıcıda görünüyor. yardımcı olursanız makbule geçer.
 • Blogger kullanicilarinin dertlerine derman aradigi basliktir.

  Blogger'da Word belgesinden kopyaladigim fotograflari yuklemiyor. Tum fotolari tek tek yukleyip her birinin yerini belirlemektense worddeki haliyle dogrudan kopyala yapistir yapmanin yolu yok mudur? Turunculandirabilirseniz sevinirim