blog sözlükte neidiği belirsiz yazarların türemesi

8 entry daha

 • (bkz: büyük resim kursu)

  ne idüğü belli olan bir yazarın talihsiz iddiası. siz kendinizi ne sanıyorsunuz? sözlüğün ağası falan mı? bu tip yazarların entrylerine bakıyorum, aktrollük - yandaşlık yapmaktan insanlığa faydalı tek kelime bilgi verememişler. sonra da "kadim üyelerimiz hede hödö..."

  bir sıkıntın varsa yazarsın moderasyona, dersin ki bu entryde hakaret var, gerekeni yaparlar. ama olur mu? öğrenmiş 4-5 provokatif kelime, çift haneli iq'su ile troll başlık açacak güya.

  a haber izlemeye devam'*'
 • ↑↑↑ başlığa cevap yazan arkadaşlarım ↑↑↑↑

  öncelikle sakin olun.. muhatap siz değilsiniz.

  bakın, son bir haftada ortalama 6-7 kişi üye olmasına rağmen (ex hesapları kullanmıyorlarsa bir de) hiçbir yarası olandan bir gocunma hareketi gelmedi. cevabların hepsi eski üyelerden geldi.

  bu sizde bir soru işareti belirmesine neden olmalıydı aslında.
  neden olayın asıl failleri değil de olayla hiç ilgisi bulunmayan (yarası olmayanlar) gocunuyor. Neden asıl muhataplar susup, arkasına yaslanıp çıkacak olan meydan muharebesini seyre koyuluyor?..

  daha açık konuşmamı beklemeyin benden. galeyana gelmeyin. Amaçları zaten bizi birbirimize düşürmek.

  not: yazdıklarıma bakıp aktrol diyen paktrol vatandaş, sana da selam olsun. (*swh)
 • kısaca "provokatörlük" diyebilirsiniz.
  "sözlük hareketleniyor, okunma sayımız yükselecek" diye umutlanmıştık ama blogsözlük'ün çizgisinden farklı bir manzara çıktı.
 • Arkadaşlar!..
  Koçlar!..
  Kuzularım.

  atarlanıyorsunuz falan ama ne demek istediğimi aslan gibi anlıyorsunuz işte.

  bundan sonra ayrılık çıkarmak isteyen(sağcı/solcu hiç fark etmez) her arızaya potansiyel bir kaos tehditi gözüyle bakacaksınız ve blog sözlüğümüzün bütünlüğünü korumak adına kolları sıvıyacaksınız.

  ayrıca blog sözlüğü en az sizin kadar ben de seviyorum ve olası tehlikelerden bertaraf etmeye çalışıyorum. farkında değil misiniz yaa?!..

  bu ergen atarlarınızı da gençliğinize veriyorum.

  Özet şu: blog sözlük bundan sonra fake gibi görünen hesaplardan atılan küstahça yorumlara karşı daha duyarlı olacak ve o kimseleri ya adamca uyaracak; baktı ki sivrilmeye devam ediyorlar=» (bkz: blog sözlük airlines)
 • kadim üyelerimizi kaygılandıran durumdur.
  sözlük formatına aykırı yorumlar atıyorlar, alenen hakaret dilini kullanıyor ve değerlerimizi alaşağı etmeye çalışıyorlar.

  eski üyelerimizden ricam şudur: lütfen sözlüğümüze zarar vermeye çalışan bu ipsizlerin suyuna gitmeyin. biraz konuşur susarlar. amaçları zaten sözlüğü birbirine katmak, bir çeşit kaos ortamı.

  onlara uymayınız.

  (bkz: moderatör göreve)
  (bkz: moderatör bir şeyler yap)
8 entry daha