blog sözlük sansürü

  • Sansüre çözüm. (bkz: gerçek )
  • senin özgürlüğün benim özgürlük alanıma girdiği anda orda sınır koymak gerekir herkes nefet ettiği şeyi buraya kusmaya gelirse ortalık karışır mesela bende x kişisinden nefret ediyorum ozaman x kişisini babası neden yaptı diye bir başlık açayım ortalık curcuna olsun.
  • buranın nefret kusma yeri olmamasından dolayı blog sözlüğün yayında kaldığı süre boyunca uygulanacak olan sansürdür. ekşide çaylak olup buraya gelince ekşideki ortamı arayanlar bir zahmet bize mesaj atarlarsa üstün hizmetimiz olan blog sözlük airlines ile tanıştırabiliriz. burası ekşi veya başka bir yer değil. isteseniz de istemeseniz de bu sözlükte bir otorite var, olmaya da devam edecek. isteyen istediği gibi at koşturamayacak. sözlükte hır gür çıkmaması için de elimizden geleni yapacağız arkadaşlar. herkesin birbirine saldırdığı, nefretini kustuğu, evrimleşip bir canavara dönüştüğü bin kişi yerine huzurlu, sakin, birbirine yardımcı olan yüz kişiyi tercih ederiz.
  • En yakın zamanda blogsözlük'te neler oluyor diye bir başlık açacağım. Biri bana anlatabilir mi? Neden ve nasıl herkes böyle birbirine giriverdi. Ben en son çok güzel başlıklar ve yorumlar görüyordum burada.