blog sözlük itiraf

#blog sözlük sırala
/ 27
2371 entry daha

 • şimdi diyorum bıraksam okulu, dönsem kütahyaya, pedere evi sattırıp ufak bir kitapçı açsam, gelenlere çay versem, oturup uzun uzun okumaya başlasam olmaz mı?

  ya da konyaya gidip rampalıda herhangi birinin yanında çalışmaya mı başlasam?
 • yarın vizeler başlıyor ve ben ne yapıyorum? burada geziniyorum.
 • Sevdiğime yanaşmaya çalışan kızı polise ihbar ettim
 • Ygsye 100 küsür gün kaldı ve ben daha kitap açmadım üstelik geçen senede kazanamamıştım
 • Gün içinde eskisi kadar sık entry yazamıyor olsam da yazılanları okuyor, olan biteni big brother misali gözlüyorum. Okuduğum "hmm adam haklı beyler" dediğim veya "beni gülümsetti al sana bi' gülcük" deyip oy verdiğim entry'leri ertesi gün dünün en iyileri başlığında görünce saçma salak bir mutluluk geliyor ruhuma, sanırsın en şerbetlisinden bir porsiyon künefe yemişim. işte öyle bir şey

  Edit-büdüt: Niçın kötülüyorsunuz entry'mi yahu, illa hayati bir şey mi itiraf etmeliyim. İtiraflarımın ponçik olmasıdfjdjfd Şu sonuncudan sonra kötülemek serbest :)
 • Yalnızım arkadaşlar. Arada bari iyi geceler falan yazın bana da mutlu olurum belki.
 • (bkz: matematik) gibisin Sevgilim.. Bir matematik sorusu çözmek bir de yazılarını okumak beni hayata bağlıyor, mutluluğa olan inancımı artırıyor.
 • ne yazsam boş. zaten vedaları sevmem bilirsin en son yazdığım da veda değil dilekti. bende bulduğun neydi bilmiyorum ama bunca insanın bulamadığını bende bulduysan helal olsun. değer verilmemiş bir insana değer verdiğin zaman böyle şeyler oluyor sanırım. ne yapacağını bilmiyor mallaşıyor adeta. veda etmedim sana hep yanımdasın bunu bil. ben de çok şey yazmasını bilirdim lakin gel gör ki şuan hiçbir bok bilmiyorum. sahi neden bu kadar değer verdin bana? sebebi neydi ki? seni unutmayacağım,unutamayacağım. unutmak da istemiyorum zaten. bir gün geleceksin biliyorum her zaman seni kabul ederim bunu unutma. seni özledikçe de o şarkıyı dinleyeceğim hani beni özlediğinde dinlersin dediğin var ya hah o şarkı işte. kendine dikkat et sigarayı da azalt zarar verme kendine daha fazla. bunları hiç okumayacaksın biliyorum ama okursun ya belki... bizi mahveden belkiler değil midir zaten? en küçük bir ihtimali bile değerlendirmek ister insan üzüleceğini bilse bile küçük bir umut varsa içinde insanın değerlendirir o ihtimali. ne dediğimi umarım anlayabilirsin. seni her zaman sevecek birisi var burada onu unut olur mu. umarım unutursun beni.
 • 999. Entryimi girdikten sonra sözlük hesabımı kapatmayı düşünüyorum.
 • Bağzı yazılan başlıkların, bağzı entrylerine cevaben sadece he la he demek istiyorum.

  Gözünüzde behzat amirim canlansın.
 • Aslında onu kış gününde tanımıştım. Sanal olarak tâbi, şimdiki aşklar hep sanal neredeyse. Her neyse instagramda paylaştığı bir kahve fincanı benim çok dikkatimi çekmişti. Edebi ve şairane ruhum hemen beni o resmin altına yorum yazmaya itti, aslında hatayı burdamı yaptım diye düşünmeye başladım şu son günlerde. Tam 1 sene bekledim arkadaşlar onu yine soğuk bir kış gününde yakaladım, aslında o beni yakaladı. Tekrar konuşmaya başladık ve biz olduk onunla. Tam dedim ki dünyanın en mutlu adamı benim işte bu, yabadabadu. Hataları oldu arkadaşlar hemde çok hataları oldu. Hepsini affettim ama benim bir hatamda o çekip gidebilecek kapasitedeydi. En sonunda insan birikiyor ya hani, en ufak bir sebepten dolayı patlıyor ve ani kararlar alabiliyor, tam olarak böyle oldu. Ondan vazgeçtim. Vazgeçtim dedikçe yıldız tilbe geliyor aklıma ve sonra tekrar diyorum ki vazgeçemiyorum. 2 sene geçilen sokaklar, yollar onu hatırlatıyor. Bazen pişmanlık bazen mutluluk duyuyorum. Anlatamıyorum derdimi vazgeçtim ama vazgeçemiyorum.
 • Çocukken Ablamın en sinir olduğum kız arkadaşına içine sinek kanadı koyduğum lokumu yedirmiştim.
 • Bisiklet surmeyi bilmiyorum.
 • Bugün, hortlamamış başlıklarda bulunan entrylerimi kötüleyen bir yazar olduğunu fark ettim. Hani desem ki başlık hortladi da o ara gözüne çarptı. Yok değil.

  Sanırım geriye dönük olarak entrilerimi okuyor ve özellikle dini içeriklerle ilgili olanlara eksi basıyor. Biliyorum senin de hoşuna gidiyor ama yediremedigin için eksiliyorsun. Olsun en azından okuyorsun. Emin ol faydasını göreceksin.

  Edit; aha bunu da okudu
  Edit2; badilerimden biri sağ olsun bu konuda yalniz olmadigimi hissettirdi. İyi ki varsiniz badiler.
 • Dun gece rüyamda 60 tl'ye rolex aldığımı gördüm. Hayatımda hic rolex falan almış biri değilim, boyle bir ilgi ve merakım da yok. Orijinalinin pahalı olduğu ve fidel castronun çift rolex'le gezdiği dışında hicbir bilgim yok.

  Bir de satış elemanına "oğlum bak çakma olmasın, çok ucuz lan bu?" Diyorum. Yok abi fiyatlar boyle diyor.

  Zaten benim satış görevlisine "oğlum", onun da bana "abi" demesinden killanmaliydim. Belli ki rüyadayım. Ha uyandım baktım, saat falan yok ortada...

  Edit; yazım
 • Nefretle doluyum.
 • Geçenlerde şu #47157 entrymde bir serzenişte bulunmuştum. Birilerinin geriye dönük olarak entrylerimi okuyup eksiledigi ile ilgiliydi.

  Bugün güzel bir şey oldu. Geriye dönük olarak entrylerim okundu ve bol bol artılar fav'lar yağdı. Bu güzelliği yapan kişi ya da kişilere şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim. Var olun. İyilik yine galip geldi.

  Debedit; peki ya hergun bir itirafla debeye girmek?
 • Gece kacamagi yaptim.
 • Hakikaten zamanın neyi getireceği ya da götüreceği belli olmuyor sözlük. Şu anki durumuma öyle şaşırıyorum ki.

  İyi ki girmemişsin hayatıma, fikirlerimi yargıladığın ve beni böyle kabul edemediğin için tenks

  (: (: (:
 • Boşverin mevzuları. Kafası güzel olanlara selamlar. Arayi baya açmıştık.
2371 entry daha
/ 27