bank asya'da hesap sahibi olmak

 • Günümüz turkiyesinde doğrudan fetö üyesi olarak işinizden/memuriyetinizden olmanıza sebep olabilecek durumdur.

  Eğer bununla ilgili savunma yapmanız gerekirse;

  1) bankanın açılışında bizzat sayın cumhurbaşkanımız hazır bulunmuştur. Yani ben bankayla çalıştığım için suçluysam bu ne anlama gelir?

  2)eğer banka bir terör örgütüne aitse ve aynı zamanda bu ülke sınırları içerisinde yasal olarak varlığı bir sorun yaratmiyorsa, bir şahsın o bankayla çalışmış olması o kişiyi nasıl olur da suçlu yapar?

  Gibi cümleler kurabilirsiniz diye düşünüyorum. Peki bunlar bir ise yarar mi? Eğer muz cumhuriyetinde yaşamıyorsanız işe yaramalı.
 • birinci maddeyi söylediğiniz anda fetö yetmiyormuş gibi bir de 'cumhurbaşkanına hakaret' ve 3-4 suç daha yapıştırırlar ve zincirleme suç tamlamasıyla yıllarca hapiste yatarsınız.

  sorgulayan kişi sayısı az olunca böyle oluyor işte. yapabilecek bir şey yok, ülke şartları.

  2. madde daha mantıklı ama kurtulma şansının ne kadar olduğu muamma.
 • Bugun; yarin 15 temmuz... diye mesaj atmaktir. Imkanin varsa.
 • Türkiye şartlarında tutuklanma iyi ihtimalle araştırılma, soruşturma veya sorgulama yeme sebebidir. Devlet izniyle açılmış hatta açılışına devlet büyüklerininde katılmış olduğu bi' bankada hesabınız var diye bunlar. * :(
 • Banka hesabı açtırmam gereken üniversite 1. Sınıfta ; iş bank, halk bank, ziraat bank, vakıf bank, hsbc bank, garanti bank’tan hesap acırdım ama nedense aklıma hiç Asya bank’tan hesap açtırmak gelmedi. Neden acaba? Feto ve uzantılı, bağlantılı kuruluşlarla bağlantım olmadığı için olabilir mi? (bkz: Fetocu)

  Ekleme; iş, hsbc, garanti bankaları kredi kartı başvurusu için, diğerleri burslar içindi. Bir çok bursa başvurdum öğrenim hayatım boyunca. hiç birisi bank asya’dan hesap istemdi. Yav arkadaşlar niye birbirimizi kandırıyoruz ? Geçelim bunları efendim.
 • (bkz: al bunu al al al al)

  (bkz: toplayın bunların hepsini)