az sevişilmiş kız bulmanın zorluğu

3 entry daha

 • (bkz: az sevilmiş kız bulmanın zorluğu)
  şeklinde okudum.
  kim yeterince sevildiğini düşünüyor ki falan diyorum kendi kendime. yazıklar olsun. olay bambaşkaymış.
 • "Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah’a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah’a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu, mü’minlere haram kılınmıştır."

  (Kur'an, Nur, 3)
 • (bkz: evlilik dışı sevişmenin şişirilmiş bir balon olması)
  (bkz: sevişmemeyi terbiye olarak görmek)
  (bkz: herkesin her haltı yemesi ama herkesin temiz kalpli olması)

  --- spoiler ---
  bu entry'nin başlıktaki entrylerle ve yazarlarıyla alakası yok. direkt olarak başlıkla alakası var.
  --- spoiler ---
 • (bkz: tiksindiren başlıklar)
  (bkz: ne ekersen onu biçersin)
 • başımıza bu da mı gelecekti? dediğim başlık.
  bende ilk başta oblomovluk müessesesinin (canımın içi) dediği gibi az sevilmiş kız vs. olarak okuyup sonrasında yok artık dedim.
  evet. her şeyden konuşulmalı, ülkemizde özellikle bu konular -cinsellik vs.- "ayıp" kelimesi ile kapatıla kapatıla aksi yönlere evrilse de bir sınır, bir seviye var arkadaşlar. tüketiciliğin kaçıncı boyutuna ulaştık bilemiyorum ama insan bir ürün değildir. daha fazla söz yok bende söyleyecek. üzgünüm. Bu hallere geldiğimiz için üzgünüm.
 • sahibinden.com'a bak belki orada vardır.

  (bkz: doktordan az sevişilmiş kazasız kadın)
 • Bekaretinle kapatmaya çalışsan da bedenin gizlemiyor ruhunda ki fahişeyi,
  Zaten bacak arasından ibaret olsaydı namus, yaradan da gizlerdi inekteki memeyi.

  Sen az sevişilmiş ol, az sevişilmiş olanını bulursun. He ruhun orospu olduysa ona çözüm yok.
 • sanki az sevişilmiş erkek var gibi.
  yani şimdi erkeklikleriyle gurur duyan! insanların ben temiz kız alacağım saçmalığı gerçekten benim sinirlerime dokunuyor.
  ya kız sana sorarsa bakir misin diye? ne diyeceksin hele bunu cevapla.

  namus bacağın arasındaki değildir arkadaşlar.
 • evlenmeme kararımın ne kadar doğru olduğunu gösteren başlık.

  yazılanlar yukarıda bahsettiğim düşüncemi doğruluyor. zira bu zamana kadar kimsenin namusuna el sürmedim. öyle yatakmış, cinsellikmiş falan işim olmadı. çünkü bunları düşünecek zamanım olmadı. bir yandan kalp ve tansiyon rahatsızlıkları bir yandan okul ve iş, benim bu tür şeylerle uğraşmama engel oldu. o yüzden kendimi şanslı sayabilirim.

  başlıktaki gibi kız arayana kolay gelsin.
 • Dinime küfreden müslüman olsa bari tadında bir başlık.
  O kızlar tek başına sevişmiyor ki sonuçta. Bu durumda az sevişilmiş erkek bulmanın zorluğu diye bir tabir ortaya çıkıyor.
 • Neden hiç sevişmemiş biri aranmıyor da az sevişilmiş biri aranıyor anlamış değilim. Sıfır almak varken neden ikinci el tercih edilsin ki?
  (tamam vurmayın, ben önceki yüzyıldan geldim.)
 • Kimse, yirmi yaşında yirmi erkekle yatmış bir kadınla evlenmek istemez. Feminizmin Türk kadınlarına söylediği en büyük yalan bu; “Özgür sex”. Yok öyle birşey. Dünyanın her yerinde or*spuya, or*spu deniyor. Yirmi yaşında yirmi erkekle yattıysan, boş yere evlilik çocuk hayali kurma. Senin yönelmen gereken taraf kedi beslemek, kedi kumu temizlemek. Veya kur ya bana ne. Ama bil, “Özgür sex” Evrime-evrimsel psikolojiye- aykırı.
  T: feminazileri kızdıran bir başlık.

  (bkz: The red pill)
  (bkz: Evrimsel psikoloji)
  (bkz: Çıplak maymun)

 • az sevişilmiş değil, hiç sevişilmemiş kadın bulmak gereklidir. her temas iz bırakır arkadaşım. evliliğinin huzurlu geçmesini istiyorsan sevişilmemiş bir kadın bulmak zorundasın er kişi olarak.

  benden önce x tane adam tanımış bi kadınla evli olmak istemem. bi kadın da aynı şeyi isteyebilir. saygı duyarım.

  uzun uzun psikolojik tahliller yapmayacağım. isteyen istediğine inanır. özgürlükçülük taslayıp saldıracak kişilerse, şu araştırmayı arzu ettikleri yerlerine sokabilir: https://pbs.twimg.com/media/DK7DdAIXoAArWd-.jpg

  ingilizce bilgisi az olanlar için not: kadınların evlilik öncesi seks partneri sayısı ve evliliğinin devam etme oranına dair tablo. (bu nası cümle oldu ya. kafam biraz dağınık, mazur görün)

  eğer hatun kişinin daha önce seks deneyimi olmamışsa evliliğinin devam etme oranı %90 iken, evlenmeden önce 1 tane seks partneri olan bi kadının evliliğinin devam oranı %50'lere kadar düşüyor. ama rahat olun. eğer partner sayısı 1-4 arasındaysa oran hemen hemen aynı kalıyor. 1 kişiyle seks yapmış kadın ile 4 kişiyle seks yapmış kadın arasında pek fark olmuyor evlilik devamı açısından. ehehe...

  Evlilik öncesi partner sayısı arttıkça evliliğinin devam etme oranı düşüyor. yani, tanıdığı erkek sayısı arttıkça bağlılığı azalıyor. yani neymiş? bekaret önemliymiş.

  erkekler için benzer bir araştırma var mıdır bilmiyorum. gören duyan varsa paylaşsın aydınlanalım. gelip saçma salak şeyler söyleyeceklerse en yakın çıkıştan siktir olup gidebilir. saygılar.

  not: beğenin, kötüleyin ya da favlayın. bildirim gelmiyor. gereksiz yere dopamin/kortizol salgılamamak için kapattım bildirimleri. ha, ego mastürbasyonu yapmak isterseniz de yapacak bir şey yok tabii. el sizin, imlec sizin.
 • az sevişilmiş erkek bulma ihtimalinden farksızdır.
 • niye boyle bir sey ariyorsunuz ki
3 entry daha