son 48 saatte ekşi sözlük'ten aramıza 108 kişi katıldı, sen de çaylaklıktan kurtulup yazar olarak bize katılmak ister misin?
şimdi üye ol

anunnakiler

  • kendi gezegenlerinden getirdikleri maymunlarla, kendi genlerini birleştirip insanı yarattıklarına inanılır. başka bir çeviriye göre nibiru gezegen değil, dünyaya indikleri uzay aracıymış.
    bu aralar çokça araştırdığım konudur.
  • 2 gündür nasıl yazıldığını görüp ama hâlâ ananınkiler olarak okuduğum başlık.
  • türkçe konuşan insan grubunun henüz öğrenmeye hazır olmadığı komplo teorisi. daha anlatılanı tam anlamamış olup gelir yorum yapar sonra. batı medeniyeti bu dandik ya da olası teorileri inşa etmek için neler yaşamış, türkçe konuşan youtube'a girmesini bilen insanlar iki cümleyle çürütecek kadar engin bilgilere sahip.
  • İlk defa youtubeta ali Murphy adlı bir kanalda uzunca teorisini dinlediğim nibiru Adlı gezegenden gelen tanrılardır.
  • İnsanoğlunu yaratacak kadar yüce ama altının soy metal olduğunu anlamayacak kadar salak tanrılardır. Ya da bu teoriyi üretenler biraz ... Şimdi bunlara göre altın ölümsüzlüğü sağlıyor bunlar kendilerine köle olsun diye muhteşem varlık olan insanı yaratıyor hatta arada deney hataları falan yapıp o tabletlerdeki garip insanları yapıyorlar sonra gidiyorlar. İşte insanlara çok benziyorlar aslında insanlar onlara çok benziyor, onlardan genler taşıyorlar. Onlar sadece bizden üstünler nasıl bir yapıları var bilmiyorum ama altının kral suyu ile tepkimesinden nasıl ölümsüzlük çıkar o sizin hayalgücünüze kalmış.

    Edit: Batı medeniyeti mi Sümerler' den beri süregelen bir şey bu. Beyni küflenmiş bir grubun sorgulamadan hayranlıkla baktığı teoridir.