angrybird

 • aa doğum günüymüşş... canımdır kendisi, canımdan bir parçadır.

  doğum günü kutlu olsundur. hep mutlu olsundur, rabbim onu korusun, her şey gönlüce olsundur.

  minnoş angry ya, gerçekten harika bir kalbi var. neşeli, zeki, pozitif ;))
 • kocccaman bi doğum günü lahmacunu hak eden mod

 • Tanıştığım en güler yüzlü, hayat dolu hanımefendi. Peki çoğu sevdiğim insanların balık burcu olmasına ne demeli? Hayırlı, huzurlu hayat yaşarsın inşallah.
  (bkz: haza hanımefendi )*
 • Arkadaşlar şımartmayın ya şunu tepemize çıkıyor sonra * kendisi ile ilgili gerçeklerin de yer aldığıgı kısa metrajlı belgeselin linkini telifle ilgili sıkıntıları halledersem burada paylaşacağım *
  Şaka be iyi ki doğmuş benim angry'm onu kocaman seviyorum. Ne desem kelimeler kifayetsiz ama iyi ki aynı ilkokula düşmek nasip olmuş. Umarım birlikte nice mutlu yillar geçiririz.. :)
  Dipnot: belgesel şaka değil he yarını bekleyin. *
  Edit: yollayacağım video telif yedi :( hadi yine iyi kurtuldun engri...
 • Hepi börtdey may litıl mis sanşayn. Lov yu. *

  Edit büdüt: oha! Peki bunun 100. Nick altı entrysi olması?! Hey maşallah. Püüü benimkine. Kapat kapat.
 • İyi ki
  İyi ki biri bu kuş.
  Güzel iyi ki
 • Son bir haftamı epeyce şenlendiren, tatlı mı tatlı dilli, minnoş kızkardeş. İyi ki var!
 • (bkz: elvis) yaşasaydı kendisinden çok şey öğrenirdi. (bkz: kesin bilgi)
 • Ayak parmağını sağa sola çarpması ile ünlü sözlük yazarı. Kendilerinin bir keresinde ayak parmağını Armstrongun ayda bıraktığı ayakkabılarına bile çarptığı rivayet edilir. İlkokuldada böyleydi bu sümüklü... Suluğuma tekme atardı. Jpapmpmj Aaaaa hiç Suluğum olmadı galiba benim üzüldüm şu an. Yine beni üzdün angry...
 • Bir yazarın bir başka yazarın nickaltına sayfalarca entry yazması nasıl bir işsizlik ben anlamadım.
  Kendisinin baya dopdolu bir hayatı var herhalde. Sdsxdc
 • gece işlerim olduğu için, detaylı olarak yazarın kendisine yazamadım. bu sebeple kendini bilen birisi olarak,* nick altına yazıyorum. zaten yazsam da algılayacağını pek sanmıyorum neyse.
  yazdığı entrylerden, kendisinin samimi bir insan olduğunu düşünmüştüm, sanırım yanılmışım. kendisiyle sözlükte doğum günü sebebiyle, tarafıma teşekkür mesaj göndermiş, akabinde tanışmış ve muhattap olmuş oldum, kısa bir süre mesajlaştık. sonra bir gün random gülme başlığına bir entry girmem sebebiyle, kendisi bana yazdı. bir kaç mesajlaşma da, mesajlarındaki satır aralarında, cümlede iğneleyici mesajları dikkatimi çekti, açıkçası şaşırdım, kendisine sorduğumda lafı dolandırarak çevirerek açıklamasını yaptı. sonra başka başlıklarda şahsıma küçük göndermeler yaptığını fark ettim, yine şaşırdım ama artık anlamıştım nasıl bir kişilikte insan olduğunu... bir insan hakkında entry girmek, o insanı benimsediğimiz anlamına gelmez, tanımadığın bir insan gelir doğruyu ve yanlışı söyler gider. bir insana hüküm vermek için, o kişiyi uzun seneler tanımamıza gerek yok. ayrıca konuştuğunuz bir insan hakkında, başka başlıklara girdiğiniz entryler de, konuştuğunuz kişiye küçük küçük göndermeler yapmak, nereden baksanız insanın seviyesinin düşük olduğunu kanıtlar ve komiktir. sonra da ''bana nefret kusuyorsunuz'' demek apayrı bir komikliktir.
  kendisini bilen bir insanın, boş bir zihni ve hayatı yoksa, neden sosyalmedya da sözlükte, feyk hesapla ''yahu kime sinirlendiniz bu kadar'' diye, neden mesaj gönderir. ardından kendi gerçek hesabıyla ''burada beni seven çok kişi var'' ve ''zaten haberim olmadan birilerinin size mesaj atması da bunu kanıtlar'' diye mesaj gönderip, neden övünür ki.* birde feyk hesabın kendi hesabını favlaması, apayrı bir komiklik. zekiyim diyen insan nasıl böyle bir şey yapar hayret.* yukarıdaki satırda yazdığım gibi, sözde ciddiye almayan bir insan neden başka enryler de küçük göndermeler yapar, bence bu çok komik... bir ortamda çok sevilmek, beğenilmek, eğer insanın kişiliği tam oturmamışsa, o insanda kendini beğenmişliği meydana getirir, ardından ukalalığı. ukalalık beraberinde kibri, kibir insanın gözünü kör eder. aynı bu yazar gibi. bana kalırsa kompekslerinizden kurtulmaya çalışın, karşınızdaki insanla iğneleyici konuşarak, egonuzu tatmin edemezsiniz. zamanla egonuz yüzünden, kompleksli birisine dönüşürsünüz ki, dönüşmüşsünüz ama ne yazık ki haberiniz yok. gerçekten yazık.
  son olarak, dolu dolu bir hayatı, senelik izini bitmek üzere, güzel bir işi olan ve hesabı yakında kapatacak birisi olarak söylemeliyim ki, insanoğlu gelir doğruyu yanlışı söyler gider. tıpkı benim sana yaptığım gibi. kimse yanlış anlamasın, bu sözlükte herkes yazıyor, bütün yazarların içinde gözüme çarpan, bu yazarda takıldığım nokta, yukarıdaki satırlarda belirtmiş olduğum gibi, yazarın samimi, insanları, çocukları seven, alçak gönüllü gibi görünüp, aslında bunların hiçbirinin kendisinde olmaması. kendisini düşünen bencil olması... sevgili sözlük yazarları, hepiniz bilirsiniz ki, böyle insanlar üniversite hayatı, sonra da iş hayatında karşınıza çıkacak, yaşama sevincinizi sömürmeye çalışacak dikkat edin. kendisine özel mesaj da söylediğim gibi, genç bir kız olarak, umarım egolarından arınır yüzündeki maskeyi çıkarırsın.  (bkz: ben kendini bilen biriyim )
  (bkz: biraz da şu tarafıma edebiyat )
  (bkz: kjdshfjsdhfjsdhfhdsf )
  (bkz: çenen çıkarmışcasına gülmediğini biliyorum )
  (bkz: çıkar şu ağzındakini ne dediğin anlaşılmıyor )


  kendini bilen edit: yalaka kankaların entry mi kötülediğine göre, zamanında kankalarına güzel yalakalık yapıp, kankalarını güzel yalamışsın anlaşıldı.* ayrıca beni yalakalarınla muhatap etme, önce çıkar şu ağzındakileri sen gel.
 • mesaj atıp doğum gününü unutmamı tatlı şekilde fırçalayan küçük kızkardeştir kendisi :)
 • Atom bombası, ama içinden konfetiler, lahmacunlar, kahkahalar, çiçekler ve parmaklarım donduğundan yazamadığım bir dünya güzel şey çıkıyor. Ilysm ♡ iyi ki doğmuş biri bi de :)
 • Ancak uyandığımdan Doğum gününü şimdi kutlayabildiğim güzel kardeşim :) o partiye bende gelirin yahu ne var ki lahmacun yani :) seviyoruz seni kutlu olsun yeni yaşın :)
 • Bir gün partilersek eğer o lahmacunları götürürken ben maydonoza düşeceğim.
  O kadar seviyorum ki kendisini, lahmacunlu kutlamaya bile gözü kapalı giderim onunla.
  İyi ki doğmuş kuşum.
  Çok aşırı koala sarılmaları ve çiçekler.
 • bugün doğum günü olan sözlükdaşımız. doğum gününüz kutlu olsun.
 • Çok güzel hatun. Nice yıllara!
 • iyi insan olduğundan hiç şüphemin olmadığı yazar. nicki sayesinde beni gülümseten sözlükdaş.
 • Nick altı en kalabalık arkadaş. Hakkını veriyor ama bak o ayrı. *
 • o bilmiyor ama, her sabah uyandığımda şükrettiğim insan.
  iyiki arkadaşım. iyiki tanıdım.
  hayatıma neşe getirenim, kahkahalarımı çoğaltanım.
  en doğal yanım,en deli yanım.
  ya nasıl seviyorum nasıııl
/ 6 »