aliyk ve jdsezer tartışması

1 entry daha

 • Zuahahaha net iyi başlık kaos çıksın hadi lütfen
 • sözlükdaşlarım. konuyu biliyorsunuz. bilmeyenler önce jdsezer in nick6na sonra da aliykin nick6na bakarak durumu anlayabilirler.

  size yargıçlık kesilemem zaten böyle bir hakkım yok. ben müslümanım ve bireyleri, her ne kadar zor olsa da toplumları uzlaştırmak benim vazifem. burada zaten gerçekten yazan sayılı kişileriz ve birbirimize aşinayız. çözüme aliyk bey/hanım/yapay zeka*den başlamak istiyorum. Anlaşılan biraz imrenmişiz önce ama sonra çekememişiz. Olabilir çünkü ilk başta ben de imrenmedim değil, insanız (Bunlar tamamen ön görüdür, akabinde olayın niyeti anlaşılacaktır). Ardından hoş olmayan bir entry girmişiz. Ben biraz jd'nin girdiği entrylere baktım. Başlıklar kısa ama gereken şeyler. Çünkü bir sözlükte sıradan bir kelimenin tanımı yapılmalıdır. Pek sorun göremedim, ilerde zaten söz öbeği üzerine kurulu başlıkları görmeye de başlarız bence.

  jd ise kısasa kısas yapmış hatta iki misli. muhtemelen sinirleri boşalmış ve karşılık vermiş. jd bey'e de birkaç sözüm var. Eski başlık hortlatmak iyidir. Çünkü başlık yeni üyeler tarafından görülür ve daha çok entry girilir. Ben bir okuyucu olarak merak ettiğim başlıkta ne kadar kaliteli entry varsa o kadar sevinirim. Ben seviniyorsam başkaları da sevinebilir. Zaten aliyk bey/hanım... da sizin politikanızın tam tersini uygulayacaktır.

  dostlar şu internet aleminde aranızı düzeltmek istedim. Evet düzeltmek bana kaldı. Ben düzeltmesem, o düzeltmese kim düzeltecek? İşte bu sebeple aranıza karıştım. Sürçülisan ettiysek affola. Allah'a ısmarladık.

  Edit: zamanında müslümanmışız diye geçinmişiz. şimdi berdanistim ve allah'a inancım yok. ah eskiler!(mümin taklidi yaparmışız yani)
 • özet geçilemeyecek kadar kısa tartışmadır.

  ee sözlükte evlenen varsa, kanka olan varsa, tanışan görüşen varsa birbirini hiç görmeden iki üç cümle yüzünden birbirine kıl olan da olacaktır.
 • yukarıda bulunan entry ile birlikte tartışmaya son noktayı koyuyor ve aklımızda deli sorularla mutlu mutlu yaşamaya devam ediyoruz.
 • Sınavlardan ve bilimum ıvır zıvırdan bunalan kesimi heyecanlandırmıştır.(bkz: Çekirdeğimi aldım da geldim)
 • Biri özet geçsin sınava çalışıcam ama bunu da kaçırmak istemem..
 • sözlüğümüzde bu tarz atışmalar istemiyok!..

  (bkz: modlar neredesiniz)
 • Kendisinin benim başlığıma yazdığı "blog dünyasına sonradan katılan. eski konuları hortlatan yeni entry açmaya üşenen kullanmış olduğu kullanıcı adı alan adı olan ve bariz bir şekilde türkçe katlederek nick kullanan arkadaşımızdır." Cümlesine karşılık özel bir mesaj yolladım kendisine. Gizlimiz saklımız olmadığı için aynen yazdığımı buraya da kopyalıyorum. Amacım hır-gür değil, tartışma çıkarmak hiç değil. Tabii ki burası özgür bir ortam isteyen istediğini yazar.
  Özel cevap olarak yazdığım da burada
  ":) komiksiniz. eski entryleri hortlatan diyerek sözlük kavramını anlamadığınızı da bir kez daha göstermiş oluyorsunuz. ayrıca blogunuzda ilk yazınız 22 mart 2017 benim ilk yazım 01.01.2016 haberiniz olsun istedim :) iyi günler."
  Bu arada eklemeyi unutmuşum özel mesaja Adım soyadım Ali Yatarkalkmaz olduğu ve Yatarkalkmaz da çok uzun olduğu için yk'dır o çok merak etmiş merakını buradan gidereyim arkadaşımızın.
1 entry daha