32 milyon dolar verseler domuz eti yer misin

11 entry daha

 • Sözlüğün, ekşisözlüğün 2014 yılında açılmış ve daha sonrasında canlı tutulduğu için ve malzeme özelliğinin ekşisözlük den başlıkları arakladığı(!), kopyaladığı(!) ve çektiği(!) için malzeme listesinde açılmayı bekleyen ve bir ekşisözlük modu olan "ay dur ben şimdi dincileri pekiştireyim bir tartıştırayım bol bol saçmalayalım" konseptine uygun olan "başlık ifadesidir."
  Başlık için yazdığım bu tanımı ve daha önceki "sadece kendimde gördüğüm" ve "malzeme özelliğinden yana olan yakınmalarımı" blogsözlük yöneticilerine iletirim.

  Ayrıca, hiçbir zaman, hiçbir yöneticiye ya da yetkili bir kişiye bu konuda mesaj atmadığımı ve atmayacağımı; çok meraklısı olan varsa bizzat bu entryimi sezer'e (ki sanırım o ilgileniyor) iletirse/şikayet ederse çok memnun kalacağımın bilinmesini isterim.

  Bir de bu yakınmalarımın tek sebebi, buranın ekşisözlük olmasını istemediğim ve daha çok blog ile ilgili olmasını istediğimdendir. Başka ne sebebi olabilir Allah aşkına? Cidden başka sözlükten başlık çekmeyen bir malzeme özelliği yapmak çok mu zor? Bloglardan rss ile başlıkları çekmek zor değil ama ekşisözlük'den başlıkları çekmek daha da kolay?

  Ben niye sözlükte yazıyorum ki ya?

  Ben domuz eti yediğimi fark ettim iki kere hayatımda. Hiç de bir halt olmadı. Ölmedim de. Dinimiz de o hayvanın pis bir hayvan olmasından ötürü yemeyin diyor. Çünkü atıkla beslenen bir hayvan. Başlığın saçmalığına bak ya. Bu mu sözlük içindeki tartışmamız ya da tanımlamamız gereken durum?

  Geçenlerde de biri benim itirafıma laf atıyordu. Neymiş hanımefendi istediği saçma başlığı açarmış.
  Sen anca bu tür saçma başlıklara layıksın. Keşke sen açmış olsaydın.

  Bu da son nefretimi kusmamdır malzeme özelliğine dair. İsteyen umursasın.
11 entry daha