28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

5 entry daha

  • bu haberi almadan önce taksim'e çıkıyordum, bir doğum gününde bozuk olan moralimi düzeltecektim güya. otobüsten indiğimde haberi aldım. moralim daha fazla çöktü. efendim şimdi ben tabiri caizse iç hatlarda donuma kadar aranıyorum da dış hatlara bu bombalar silahlar nasıl sıkılıyor. hepsini geçtim bunun güvenliğini sağlaması gereken kurumlar nasıl rahat rahat "ilk önce keleşle tarayıp sonra kendilerini patlatmışlar diyebiliyor? 6 ayda ülkede 8 patlama, bizim hatamız da var diyen 1 allahın kulu yok. ne güzel memleket be kardeşim.
  • 41 kişi hayatını kaybetmiş, 41 aileyi 41 evi ve türkiye'yi yasa boğan olay. çok fazla şey yazılabilir ama hiçbir şey yazamıyorum böyle olaylarda sadece kal geliyor bana. gün içinde de hiçbir şey yapamıyorum. sadece ölen ve yaralı yakınlarını düşünüp üzülüyorum. hayatını kaybedenlerin yakınlarına allah sabır versin demekten de başka bir şey gelmiyor elden.
  • artık şaşırmadığım eylem. hiçbirimizin yarına çıkacağının garantisi kalmadı. bir gelecek yok. insan hayal bile kuramıyor. bir yerden elime toplu para geçtiği takdirde ülkeyi terk etmeyi ciddi olarak düşünmeye başladım. hatta bunun bi' tık ilerisi intihar bile olabilir. artık bünyem gerçekten kaldırmıyor bunları.
  • İsrail ve Rusya ile anlaşma yapılmasının hemen sonrasında yapılması enteresan olan patlama. Bu pisliğin altından ışid çıkabilir.
5 entry daha