12 nisan 2017 blog sözlük'ün kapanması

54 entry daha

 • tarafımdan satın alınan sözlüktür.
 • (bkz: Son şakasını yaptı)
  (bkz: Bu sefer güldürmedi)
 • 1 Nisan'a özel sözlük şakasıdır. Bana gelen özel mesajlar ve yazılan entrylerden sözlüğün ne çok benimsendiğini görmek mod. olarak beni mutlu etmiştir. izmir zirvesi için hazırlıklar aralıksız devam ediyor. İptal mi olacak diye soran arkadaşlara cevap niteliğinde buraya not düşmek istedim.
 • Burada detaylı bir şekilde açıklanamayacak sebepler yüzünden gerçekleşecek durum.

  Bir yıl boyunca bazen iyi bazen kötü günler geçirdik. Güzel insanlar tanıdık. Tabii her güzel şeyin bir sonu var. Sitenin giderleri oldukça fazla, geliri ise yok. Bunun yanına bazı baskı ve yıldırma politikaları da eklenince bu siteyi ayakta tutmanın bir anlamı kalmadı.

  Sözlük'ün kapanmasına daha 12 gün var. Bu süre zarfında girdiğiniz entryleri ve mesajlarınızı kendi imkânlarınızla yedekleyebilirsiniz.

  Edit: arkadaşlar bu kararın 1 nisan tarihine denk gelmesi tamamen tesadüf. İnanın aklıma gelseydi hiç paylaşmazdım bugün, bir gün daha beklerdim. Bir nisan şakasıyla konunun alakası yok maalesef.
 • tabii ki şaka dostlar.

  Bu, sözlüğün ilk 1 nisan​ıydı, boş geçmek istemedim.
  45 entry, 10 özel mesaj, 2 whatsapp mesajı ve 1 telefon​ araması ile sözlüğü ne kadar çok sevdiğinizi göstermiş oldunuz. Var olun.

  Bu da size hediye etmek istediğim şarkı:
  https://youtu.be/jstRUFnTn28
54 entry daha