blog sözlük itiraf


 • yalancı insanları çok seviyorum. onlar da beni sever çünkü hepsini dinlerim. fakat fazla vakit ayırmam.

  2 tane yalan söylemekten keyif alan insan tanıyorum. ilki gazla çalışıyor.

  buna numara 1 diyelim. en fenası bu. çocuğa gaz verdiğinde felaket senaryo yazıp oynatıyor. ağzın açık dinlersin.

  eleman psikoloji seven birisi. bir ara psikoloji okuyordu, bıraktı falan. bunla oturduk freud hakkında konuşuyoruz. gram bilgisi yok yalnız. kulaktan dolma üç beş laf öğrenmiş onları çevirip çevirip duruyor. bir ara ben durdum, çaydan yudum alıp "freud'un gey olduğunu ve oje sürdüğünü biliyorsun değil mi?" dedim. demez olaydım. freud'u benim kadar kimse bilemez. çocukluğunda yaşadığı travma sonrası rimel bile sürmüşlüğü var dedi. minik bir gazla koskoca psikanalizci adama rimel sürdümenin keyfinin aldığım için devam ettim. tuvalet sorunu yaşıyormuş bu konuda ne düşünüyorsun dedim. gayet ciddi bir tonda 8 yaşındayken annesi sürekli dövdüğü için tuvaletini altına yapmakta sakınca görmüyormuş diye devam etti. 30-40 dakika kadar çocuğu gazladım, dinledim, en fazla nereye kadar sallayabileceğini görüp eğlendikten sonra evime döndüm.

  numara 2 de tatlı çocuk. severim. her gün en az 1 yalan diye facebook sayfası açsa beğenecek 999.999 kişi bulur.

  bunda da şöyle bir huy var. sen yaşadığın bir şeyi anlattıktan belli süre sonra sana o olayı kendi yaşamış gibi anlatıyor. hahahahaha şaka değil gerçek.

  2 sene önce bir barın sahibiyle yaşadığım muhabbet vardı. adam beni bayağı sevmişti falan. hatta bara gelip tek ice tea içen manyak sensin, al şu miller'ı iç diye bayağı üstelemişti. neyse bu olayı çocuğa anlattım. üstünden bayağı süre geçmiş olacak ki o olayı ona kimin anlattığını unuttuğu için bana anlatmaya başladı.

  abi 2 sene önce falanca bara gittim sahibiyle tanıştım. çok keyifli adam. eşi yabancı. ateist de bir adam. beni çok sevdi. ben pek bira içmiyorum ice tea içiyorum diye bana sitem edip zorla bira ısmarladı dedi.

  ahahahaha yarıla yarıla dinledim. anlat bakayım daha neler yaptın dedim, bayağı döküldü çocuk.

  başkasının ağzından kendi hayat hikayemi dinleyip deja vu yaşamak çok keyifli geldi. ilk etapta anlayamadım ama itiraf etmeliyim. tadını aldıktan sonra bağımlısı oldum. çocuğu yalan attığı hiçbir an bozmuyor, aksine daha çok atması için teşvik ediyor ve içten içe eğleniyorum.

  bugün görüşelim diye 2 kez aradı. olur dedim. pezevenk uyuya kalmış ama çaktırmamaya çalışıyor. hayatı yalan tabii. evrakları düzenliyordum, arabaya indirdim dedi. ne hakkında evraklar anlatsana dedim. 30 dakika olmayan iş hakkında evrakları anlattı. nasıl sallıyor ama görseniz gülersiniz. yalanlar bittikten sonra tokalaşıp eve döndüm.

  neyse bunu yapmayı bırakmam lazım. çok pis bir huy oldu bende. yalanı yakaladım mı bozmuyorum. ikisiyle de her görüşmek istediğinde görüşüyor, dinliyor ve gazı veriyorum. çocuklar artık çığır açmaya başladılar. yakında malum partiye üye edip siyasete adım attıracağım onlara. o partiye üyeyim dersem muhtemelen ben de üyeyim lan falan diyip ertesi gün üye olurlar. oradan da ver elini iktidar!