blogsözlük'ün malzeme krizini başarıyla atlatmış olması


 • (bkz: malzeme) özelliği blogsözlük'e yeni eklenen bir özellik. Bir süredir sözlük ahalisinin iki kutba ayrılmasına sebep oldu: malzemeyi olağan karşılayanlar ve buna tepkili yaklaşanlar. kriz olması da bu kutuplaşmanın ve dolayısıyle gerginliğin artmasından kaynaklanıyor hiç şüphesiz.

  söz konusu malzeme içeriğinde blogsözlük'ün seviyesinin çok altında başlıklar otomatik olarak import edildiği için ben de bu yeni özelliğe tepkili yaklaşanlardandım.

  ancak moderatör'ün sabahki bildirimiyle sorunun çözülmüş olduğunu düşünüyorum. Hassasiyetinden dolayı mod.lara teşekkür ediyoruz :)

  --- spoiler ---
  merhaba güzel insanlar. bu özelliği hayata geçirmeden önce malzeme listesine, blog sözlük'ün yapısına aykırı başlıkların girebileceğini tahmin etmiş olsak ve bunun için bazı adımlar (silme önerisi) atmış olsak da bu adımların yetersiz kaldığının farkındayız. gerek entry yoluyla, gerek özel mesajla eleştirilerini bize ileten arkadaşlara çok teşekkür etmekle beraber, malzeme özelliğine en kısa zamanda bir kısıtlama getireceğimizi ve yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğimizi sizlere bildiriyoruz.
  --- spoiler ---