türkiye'deki gizli eşcinsellik


  • ensar vakfında 40 erkek çocuğa tecavüz edilmesi hem gizli eşcinselliğin hem de pedofilinin yürek burkan bir örneğidir.

    bunun dışında toplum baskısı/iş kaybetme korkusu ile açılamayanlar da var. en yakın örneği arkadaşımın 30 küsür yaşlarında bir şehrin belediyesinde çalışan eşi. arkadaşım da 29 yaşında yanılmıyorsam. 4 senedir evliler, * zaten birlikte yaşıyorlar, biri açık herkese diğeri tamamen kapalı. maalesef şartlar...

    edit: pedofili gibi insanlık dışı bir olay kesinlikle lgbti ile bağdaştırılamaz. bizler hayatın her alanında böyle bir şeye kesinlikle karşıyız. üstte belirtilen örnek hem eşcinsellere sayıp söven hem de gizli gizli böyle davranan ahlaksızlar içindir.

    bazı akıl yoksunu arkadaşlar için ek edit: müslüman bir ülke diye bir şey yoktur. burası laik hukuk devletidir.* yalnızca çoğunluğu müslüman olan bir toplum yapısı vardır. bu da sizin savunup savunmamanızda kıstas değildir çünkü senin "lanetlediğin" kişi müslüman olmak zorunda değil. senin "allah seni yakacak" "lut kavmi" dediğin insan ateist olabilir. salak salak şeyler diyorsunuz, bir tarafım ve ben gülüyoruz.