az sevişilmiş kız bulmanın zorluğu


 • az sevişilmiş değil, hiç sevişilmemiş kadın bulmak gereklidir. her temas iz bırakır arkadaşım. evliliğinin huzurlu geçmesini istiyorsan sevişilmemiş bir kadın bulmak zorundasın er kişi olarak.

  benden önce x tane adam tanımış bi kadınla evli olmak istemem. bi kadın da aynı şeyi isteyebilir. saygı duyarım.

  uzun uzun psikolojik tahliller yapmayacağım. isteyen istediğine inanır. özgürlükçülük taslayıp saldıracak kişilerse, şu araştırmayı arzu ettikleri yerlerine sokabilir: https://pbs.twimg.com/media/DK7DdAIXoAArWd-.jpg

  ingilizce bilgisi az olanlar için not: kadınların evlilik öncesi seks partneri sayısı ve evliliğinin devam etme oranına dair tablo. (bu nası cümle oldu ya. kafam biraz dağınık, mazur görün)

  eğer hatun kişinin daha önce seks deneyimi olmamışsa evliliğinin devam etme oranı %90 iken, evlenmeden önce 1 tane seks partneri olan bi kadının evliliğinin devam oranı %50'lere kadar düşüyor. ama rahat olun. eğer partner sayısı 1-4 arasındaysa oran hemen hemen aynı kalıyor. 1 kişiyle seks yapmış kadın ile 4 kişiyle seks yapmış kadın arasında pek fark olmuyor evlilik devamı açısından. ehehe...

  Evlilik öncesi partner sayısı arttıkça evliliğinin devam etme oranı düşüyor. yani, tanıdığı erkek sayısı arttıkça bağlılığı azalıyor. yani neymiş? bekaret önemliymiş.

  erkekler için benzer bir araştırma var mıdır bilmiyorum. gören duyan varsa paylaşsın aydınlanalım. gelip saçma salak şeyler söyleyeceklerse en yakın çıkıştan siktir olup gidebilir. saygılar.

  not: beğenin, kötüleyin ya da favlayın. bildirim gelmiyor. gereksiz yere dopamin/kortizol salgılamamak için kapattım bildirimleri. ha, ego mastürbasyonu yapmak isterseniz de yapacak bir şey yok tabii. el sizin, imlec sizin.